İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
12 Eylül 2017 - Salı 18:20 Bu haber 683 kez okundu
 
1 saat ücretsiz otopark
Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında İstanbullulara ’Park Et Devam Et’ otoparklarıyla hizmet sunan İSPARK, sürücülere 1 saat ücretsiz hizmet vermeye başlıyor.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
1 saat ücretsiz otopark

İSPARK, Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı’na yakın mesafede hizmete açtığı yaklaşık 3 bin 500 araç kapasiteli otoparklarında yeni bir uygulama başlatıyor. Özellikle havalimanı girişlerinde yolcu bekleyen araçların oluşturduğu uzun kuyruklar ve yol açtığı trafiğin ortadan kalkması amacıyla sürücüler havalimanına 5 dakika mesafede bulunan İSPARK otoparklarına yönlendirilecek.

ÜCRETSİZ SERVİS VE VİP BEKLEME ALANLARI

İSPARK otoparklarına araçlarını bırakan ya da yolcularını almak için bekleyen sürücülere büyük kolaylık sağlayan ring servisleri bulunuyor.  Ayrıca otoparkta bulunan ring araçlarıyla yolcularını havalimanlarına güvenli bir şekilde gönderebilecek.

Sürücülere otopark içerisinde bulunan ücretsiz internet vb. hizmetlerin de bulunduğu VİP bekleme salonu hizmet verecek.

“24 SAATİ 8 TL’YE PARK ET HAVAYOLU İLE DEVAM ET”

Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakikalık mesafede olan 3 bin 500 araç kapasiteli otoparklar, 24 saat boyunca 8 TL’ye hizmet veriyor. Yolcular için bekleme salonunun olduğu otoparkta giden ve gelen yolcular için 5 dakikada bir ring yapan ücretsiz servis araçları da bulunuyor. Ayrıca İstanbulkart ve kredi kartı ile otoparkta ödeme yapılabiliyor.

Kaynak: Editör: Ozan Yücel
Etiketler: 1, saat, ücretsiz, otopark,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');