İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
12 Aralık 2017 - Salı 12:36 Bu haber 616 kez okundu
 
16. Birimler Arası Futbol Turnuvası'nın Şampiyonu Kartanşaş Oldu
Kartal Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği 16. Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Zabıta Müdürlüğü’nü 2-0’lık skorla geçen Kartansaş oldu. Kartansaş oyuncuları, şampiyonluk kupasını Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün elinden aldı.
Spor Haberi
16. Birimler Arası Futbol Turnuvası'nın Şampiyonu Kartanşaş Oldu

Üçüncülük Maçı Nefes Kesti

 

16. Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda sona gelindi. Yaklaşık bir buçuk ay süren futbol maçlarında şampiyon Kartansaş oldu. Turnuvanın son maçlarını, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, çok sayıda meclis üyesi ve birim müdürü izledi. Final karşılaşmasından önce Mali Hizmetler Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri ve İşletme İştirakler Müdürlüğü üçüncülük için yarıştı. Maçın kazananı, 5-2’lik skorla Destek Hizmetleri ve İşletme İştirakler Müdürlüğü’nün güvenlik bölümü oldu.

 

Kartansaş’ın Şampiyonluk Sevinci

 

Üçüncülük maçının ardından Kartansaş ve Zabıta Müdürlüğü (yardımcı) arasında final karşılaşması oynandı. Nefes kesen final maçının kazananı, 2-0’lık skorla Kartansaş oldu. Maçın son düdüğünün çalması ile birlikte Kartansaş oyuncuları şampiyonluklarını doyasıya kutladı. Karşılaşmaların ardından ise saha içinde bir kupa töreni gerçekleştirildi. Törende Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ikincilik kupasını Zabıta Müdürlüğü (yardımcı)’ne teslim ederken Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay üçüncülük kupasını Destek Hizmetleri ve İştirakler Müdürlüğü güvenlik bölümüne, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ise ‘Centilmenlik Kupası’nı Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürlüğü ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne teslim etti.

 

 

Başkan Altınok Öz’den Tüm Katılımcılara Tebrik

 

Kupa töreninin sonunda Başkan Altınok Öz, turnuvaya katılan tüm birim müdürlüklerini tebrik ederek, turnuvanın şampiyonu Kartansaş’a kupasını teslim etti. Kupayı teslim alan Kartansaş oyuncuları, şampiyonluklarını doyasıya kutladı. Öte yandan kupa töreninde dereceye giren takımlara spor malzemeleri hediye edildi.

 

 

 

Kaynak: Editör: Hasan Demir
Etiketler: 16., Birimler, Arası, Futbol, Turnuvası'nın, Şampiyonu, Kartanşaş, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>.async-hide { opacity: 0 !important}