İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
25 Nisan 2018 - Çarşamba 17:40 Bu haber 3562 kez okundu
 
Adıgüzel çiftine yakışan etkinlik
CHP genel başkan yardımcılarından Onursal Adıgüzel ile eşi Sosyolog Elif Duygu Adıgüzel, 1 yaşına giren kızlarının doğum günü için sıradışı bir etkinliğe imza attı. Çocukları Algı'nın doğum gününü Göztepe Semiha Şakir Çocuk Yuvası Koruma Derneği’yle kutlayarak, kurum için farkındalık yarattılar. Derneğe katkıda bulunan çift, kızları için hediye getirilmesi yerine; sevenlerini bağışta bulunmaya çağırdı.
(ÖZEL) Haberi
Adıgüzel çiftine  yakışan etkinlik

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Adıgüzel çifti, özetle şu görüşlere yer verdi: 

"Göztepe Semiha Şakir Çocuk Yuvası Koruma Derneği, yuvada yaşayan çocuklarımızın devletin karşıladığı ihtiyaçlarının dışında, eğitim sağlık gibi çok önemli ihtiyaçlarının da giderilmesi ve daha iyi şartlarda yaşamalarına destek olma amacına hizmet etmektedir.


Ayrıca Göztepe Semiha Şakir Çocuk Yuvasında yetişen ve bugün hayata atılan gençlerimizin de ihtiyaçlarının giderilmesine maddi manevi destek olmaktadır.


Eğer sizde Algı’ya 1. yaş hediyesi almak yerine güzel bir hatıra bırakmak ve çocuklarımıza destek olmak isterseniz Göztepe Semiha Şakir Çocuk Yuvası Koruma Derneği’ne  “Algı 1 Yaşında” açıklamasıyla 30 Mayıs 2018 tarihine kadar bağışta bulunabilirsiniz. 


Hediyenin Büyüğü Küçüğü Olmaz
Önemli Olan Düşünmek 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adıgüzel, çiftine, , yakışan, etkinlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');