İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İmamoğlu ; İstanbul için projelerini anlattı
İmamoğlu ; İstanbul için projelerini anlattı
Birlikte değiştireceğiz
Birlikte değiştireceğiz
Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 18:02 Bu haber 3197 kez okundu
 
Ali Kılıç CHP Örgütünü ziyaret etti.
Ali Kılıç CHP Örgütünü ziyaret etti. Çoşkuyla karşılandı.
- Haberi
Ali Kılıç CHP Örgütünü ziyaret etti.

CHP Maltepe ilçe Başkanı ve Yönetim Kurulu yeni görevlerine baişlamasıyla birlikte Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Ali Kılıç İlçeyi ziyaret eti. Geniş bir katılım ve Destğin görüldüğü ziyarette kısa bir konuşma yapan Ali Kılıç Demokrasinin Kalesini teslim etmeyecegiz. El ele kol kola 31 Mart yerel seçimlerinde Yeniden Burçlara CHP bayrağını dikecegiz. dedi

 

Yeni atanan Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanı Savaş Yücel ve yönetimini kutlamak için İlçe Başkanlığı’na giden Belediye Başkanı Ali Kılıç, coşkuyla karşılandı. Kılıç, “Şimdi hep beraber kol kola dışarı çıkıp, 18 mahallemizi, 1860 sokağımızı teker teker, karış karış arşınlayacağız. Bir kere daha buradan destan yazacağız. Var mısınız arkadaşlar?” dedi.  

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı’na atanan Savaş Yücel ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.  CHP Maltepe İlçe Başkanlığı’nda yüzlerce partilinin büyük coşkusu ve meşaleler eşliğinde karşılanan Ali Kılıç’a, CHP  Milletvekili Mahmut Tanal, CHP ve İyi Parti Maltepe İlçe teşkilatları da eşlik etti. Kılıç, önce ilçe başkanlığına atanan Savaş Yücel’i ve yönetimini tebrik etti. Ardından ilçe başkanlığı önüne kurulan kürsüden partililere seslendi. Çalınan seçim müzikleri ve büyük bir coşku içerisinde atılan, “Daima seninleyiz başkan”, “En büyük başkan bizim başkan”, “Birlik, dürüstlük ve beraberlik için Ali Kılıç geliyor” sloganları eşliğinde konuşmasına başlayan Kılıç, “Yaklaşık 10 yıldır Maltepe’de CHP bayrağını onurla dalgalandıran yoldaşlarım, sizi bir kardeşiniz, bir evladınız, sizin Ali’niz olarak saygıyla, sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. İnsan hak ve özgürlüklerine saygılı, insana değer veren, kimseyi ötekileştirmeyen bu kaleyi fethedemeyeceklerini anlayanlar; bize iftira atarak, bizi birbirimize düşürerek, bizi parçalayarak hedeflerine ulaşabileceklerini zannettiler. Ama bu örgüt, geçmişten bugüne bu partiye ömür vermiş, bedel ödemiş insanları, asla bu oyunlara gelmediler, partisinin ve belediye başkanının yanında dik durdular” dedi.


Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Ali, Kılıç, CHP, Örgütünü, ziyaret, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı