İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 13:56 Bu haber 3884 kez okundu
 
Ali Kılıç ; Maltepe meydanın'dan HODRİ MEYDAN
5 yıl önce yine bir Mart akşamında Maltepe olarak Bahar temizliğimizi yapmıştık. Yetmedi 5 seçim üst üste birlikteliğimizi pekiştirerek her türlü karalamaya ve iftiraya daha kararlı daha heyecanlı olarak cevap vermiştik. Zihni kirli güruh yeniden iftiralarıyla seçim öncesi ortaya çıktı. Biz Hazırız; hep birlikte #MartınSonuBahar, 31 Mart gecesi büyük bahar temizliği hazırlanıyoruz.
- Haberi
Ali Kılıç ; Maltepe meydanın'dan HODRİ MEYDAN

Maltepe Belediye Başkanı Ali KILIÇ  Havuz medyada yer alan kendisine ve Ailesine yapılan çirkin iftiralara Maltepe Meydanından Hodri Meydan dedi.

5 yıl önce aynı senaryoların yapıldığını Hakkında Alman ajanı gibi mesnetsiz bir çok iddalar suruldüğünü söyleyen Ali Kılıç hukuk önünde Hesap sorduk yine Hukuk önünde mahkum olacaklar. dedi

Kendisinin ve Ailesinin 60 yıldır Almanya'ya ilk giden ailelerden diyen Ali Kılıç gelin Almanyada iş yerlerimize bakın, kaç insan çalışıyor.. Erzincanda yılardır otel işletmeciliği yapan Kılıç ailesi Ticari faaliyet içinde olduklarını söyledi.

Maltepe Meydanında binlerce vatandaşın katılıdığıBasın toplantısında sık sık Başkana destek sloganları yükseldi.

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Ali, Kılıç, ;, Maltepe, meydanın'dan, HODRİ, MEYDAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');