İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Maltepeli Down Sendromlu Çalışan Gençler Umut Veriyor
Maltepeli Down Sendromlu Çalışan Gençler Umut Veriyor
Kadıköy’de lüks sitede soygun
Kadıköy’de lüks sitede soygun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Hayırlı olsun. KARTAL
Hayırlı olsun. KARTAL
Hayırlı olsun Maltepem!
Hayırlı olsun Maltepem!
Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 19:29 Bu haber 1637 kez okundu
 
Alper Taş Seçimle ilgili açıklama yaptı
CHP Beyoğlu Belediye Başkanı Adayı Alper Taş, oy sayım işlemlerinin tamamlanmasının ardından kamuoyuna kısa bir açıklama yaptı. Alper Taş yaptığı açıklamada Eşi Füsun Taş ile birlikte yürüttüğü seçim kampanyasından bir fotoğraf paylaştı.
- Haberi
Alper Taş  Seçimle ilgili açıklama yaptı

Alper Taş'ın yazılı olarak paylaştığı açıklama;

"Alper Taş
"Seçim sabahı bile tonlarca kara propaganda yapan bildirileri ellerimizle toplayıp sokaklardan temizlemeye çalıştık. Fikrimizi, değerlerimizi sokaklara taşıyan, Küçük Kara Balıkları'ı denizlerle buluşturmaya çalışan, özellikle emekleri karşısında gözümü yaşartan ihtiyar delikanlı abilerime, ablalarıma, ne güzel çocuklar büyütmüşüz dedirten gençlere kendi adıma binlerce teşekkürler.
Biz burada devletle yarıştık. Biliyorsunuz, bizim karşımızda Haydar Ali Yıldız yoktu, Cumhurbaşkanı Erdoğan vardı, İçişleri Bakanı Soylu vardı. Bugün bile hakkımızda kara propagandayı devam ettirdiler. Sürekli sahada bizim aleyhimizde iftiralara, yalana devam ettiler. Buna rağmen iyi bir çalışma yürüttük.
Büyük emek ve özveride bulunan herkese teşekkür ediyorum. Bu yarışa girerken Beyoğlu'nun garanti bir yer olmadığını ama bizim değerlerimize uygun, etkili bir çalışma yapacağımızı, geleceğe bir iz bırakacağımızı söylemiştik"

Alper Taş.

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Alper, Taş, , Seçimle, ilgili, açıklama, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı