İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
19 Şubat 2018 - Pazartesi 13:34 Bu haber 1281 kez okundu
 
Altınok Öz Samdef Üyeleri İle Bir Araya Geldi
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.
Gündem-Cemiyet Haberi
Altınok Öz Samdef Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Başkan Altınok Öz, SAMDEF (Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu) tarafından düzenlenen kahvaltı programında federasyon üyeleri ile bir araya geldi. Etkinliğe, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Akif Hamzaçebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ile SAMDEF Başkanı Metin Şener katıldı. Başkan Altınok Öz burada yaptığı konuşmada her zaman için sivil toplum örgütlerini çok önemsediklerini, SAMDEF’in Kartal’da gerçekleştirdiği çalışmaları ilgiyle takip ettiklerini söyledi. Etkinliğin devamında dernek üyeleri, CHP Vekili Akif Hamzaçebi’ye Türkiye’nin gündemi ile ilgili sorular yöneltti. Programın sonunda ise SAMDEF Genel Başkanı Metin Şener, Başkan Altınok Öz’e plaket takdim ederek forma hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altınok, Öz, Samdef, Üyeleri, İle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');