İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 15:27 Bu haber 1243 kez okundu
 
Arılar çarşıya çıktı
Kadıköy'de kovanından kaçan binlerce arı yurttaşlara zor anlar yaşattı. Kadıköy'ü adeta istila eden arıları sahibi bal ile toplayarak kovanlarına götürdü.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Arılar çarşıya çıktı

İstanbul - Kovanlarından kaçan binlerce arı Kadıköy Meydanı'ndaki ağaçlara kondu. Etrafı arıların sarmasıyla caddede yürüyen yurttaşlar zor anlar yaşadı.

Yurttaşlar arıların saldırması ihtimaliyle korku dolu anlar yaşarken, arıların sahibi olduğunu söyleyen Yüksel Güney isimli şahıs vatandaşlara uzak durmalarını söyledi.

Korumalı tulumunu giyen Yüksel Güney arıların peşine düştü. Bir yandan yurttaşlara eliyle "uzak durun" diye talimat veren Güney, bir yandan da bir koliye bal koyarak arıları toplamaya çalıştı.

Güney, "Oğul çıkarıyorlar, buraya gelmişler. Arkadaş haber verdi. Arıları toplayıp götüreceğim yerine. Bunlar bir şey yapmaz, ilk arı bir şey yapmaz. Ben toplamaya çalışıyorum. Kolinin içerisindeler" dedi.

 

 

yeni şafak

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Arılar, çarşıya, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');