İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
02 Ocak 2018 - Salı 13:20 Bu haber 1143 kez okundu
 
Başkan Kılıç'dan CHP Maltepe İlçe Başkanlığına Ziyaret
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ve belediye başkan yardımcıları bir süre önce gerçekleştirilen CHP Maltepe İlçe Başkanlığı seçiminde, ilçe başkanlığı görevine gelen ve mazbatalarını alan Engin Özkan ve ilçe yönetimini ziyaret etti. Saat 11.30 sıralarında CHP Maltepe İlçe Başkanlığı’na giden Başkan Kılıç, burada Özkan ile yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Ekonomi- Politik Haberi
Başkan Kılıç'dan CHP Maltepe İlçe Başkanlığına Ziyaret

Başkan Kılıç Halkın İktidar Mücadelesi Yolunda

 

Ziyarette konuşan ve yeni seçilen CHP Maltepe İlçe Başkanı Engin Özkan ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik etmek için ziyarette bulunduğunu belirten Ali Kılıç, “Halkın iktidar mücadelesi yolunda yeni seçilen CHP Maltepe İlçe Başkanımız Engin Özkan kardeşimi ve yeni yönetim kurulunu ziyaret ettik. Engin Özkan ve ekibini tebrik ediyorum, hayırlı olsun. Önümüzdeki 2 yıl ciddi bir çalışma dönemimiz olacak. Kendisine ve ekibine güveniyorum.Başarılar diliyorum. Yolumuz açık olsun .” dedi.

 

CHP Maltepe İlçe Başkanı Engin Özkan

 

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden CHP Maltepe İlçe Başkanı Engin Özkan’ da “Yönetim Kurulumuz adına başkanımıza teşekkür ediyoruz. İyi bir kongre süreci yaşadık. CHP’ye yakışır bir ortamda, Belediyemizin Çok Amaçlı Yalçın Kızılay spor Kompleksi’nde kongremizi yaptık. Aldığımız görevin ve sorumluluğun bilinci içindeyiz. Önümüzdeki süreç seçimler yılı olacak. Bu anlamda tüm yöneticilerimiz ve CHP camiasıyla, belediye başkanımız ve yerel yöneticilerimizle ortak anlayış içinde, yapılacak yerel ve genel seçimlerde en iyi sonucu alacağımıza inanıyorum. Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyorum.'' şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kılıç'dan, CHP, Maltepe, İlçe, Başkanlığına, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');