İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
08 Aralık 2017 - Cuma 12:28 Bu haber 995 kez okundu
 
Başkan Öz'e bir günde 3 ziyaret
Trabzon Köprübaşı Derneği, Marmara Üniversitesi'nden Doç. Dr. Meral Yüksel ve İSBİDOS yönetimi; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ayrı ayrı ziyaret etti.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Başkan Öz'e bir günde 3 ziyaret

TRABZON KÖPRÜBAŞI DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
 
İstanbul Trabzon Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman Karamehmetoğlu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
 
Ziyarette, Trabzon Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman Karamehmetoğlu’nun yanı sıra; derneğin yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Dernek Başkanı Osman Karamehmetoğlu Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, Kartal Belediyesi’nin sivil toplum örgütlerine yönelik desteklerinden çok memnun olduklarını söyledi.
 
DOÇ. DR. MERAL YÜKSEL’DEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
 
Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Müdürü Doç. Dr. Meral Yüksel, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
 
Ziyarette, Doç. Dr. Meral Yüksel, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Yüksel, Kartal Belediyesi’nin 2009 yılından beri başarılı sağlık politikalarını yakından takip ettiklerini söyledi. Başkan Altınok Öz ise Kartal Belediyesi’nin sağlık meselelerine verdiği öneme dikkat çekerek Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin, sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerinden biri olduğunu kaydetti. Ziyaretin sonunda Başkan Altınok Öz, Doç. Dr. Meral Yüksel’e teşekkür ederek fotoğraf çektirdi. 

 

İSBİDOS YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
 
İSBİDOS (İstanbul Bisiklet ve Doğa Sporları Grubu) yönetimi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
 
Ziyarette İSBİDOS yönetim kurulu üyeleri; Sinan Baydemir, Murat Şimşek ve Kenan Kaya hazır bulundu. Yönetim kurulu üyeleri, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden ve Kartal Belediyesi olarak bisiklet sporcularına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
  
Ziyaretin devamında ise İSBİDOS yönetim kurulu üyeleri Başkan Altınok Öz’e, Çanakkale Zaferi’nin 102. yıl dönümünde gerçekleştirdikleri “102. Yılında 102 İSBİDOS’lu Çanakkale’de” etkinliğine destek olduğu için bir teşekkür plaketi ile 10 Kasım temalı bir rüzgârlık ve yüz-boyun korumalığı hediye etti.

 

Başkan Altınok Öz, her ziyaretin ardından konuklarıyla fotoğraf çektirdi.

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Başkan, Öz'e, bir, günde, 3, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');