İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 10:34 Bu haber 1679 kez okundu
 
Çaycı: Şampiyonluk sözü veremesem de, tesisimiz yapılacak
Maltepespor'un Maltepe Belediyesi Küçükyalı Süreyya İlmen Kültür Merkezi'nde gerçekleşen olağanüstü kongresinde tek listeyle girilen seçimde yeni başkan Atilla Çaycı oldu.
Spor Haberi
Çaycı: Şampiyonluk sözü veremesem de, tesisimiz yapılacak

Üçüncü lige çıkmayı kıl payı kaçıran ve bu nedenle önümüzdeki sezonda Bölgesel Amatör Ligden (BAL)  3.lige çıkma mücadelesi verecek olan Maltepespor Kulübünde yapılan olağanüstü kongrede başkanlığa iş insanı Atilla Çayçı ve yönetimi seçildi.
 
Önceki başkan Cahit Durhan’ın aday olmadığı kongrede seçime tek listeyle giren Atilla Çaycı kulübün bu güne kadar  bir tesis sahibi olamaması, kulüpte bir çivinin bile çakılamadığı yönündeki  eleştirilere de cevap vererek ‘Şampiyonluk sözünü veremem ama arzulanan o çivi çakılacaktır. Tesisleşme konusunda somut adımları atacağız”dedi.
 
SİYASİ PARTİLER MALTEPESPOR'U YALNIZ BIRAKMADI
 
Maltepe Belediyesi Küçükyalı Süreyya İlmen Kültür Merkezi'nde gerçekleşen olağanüstü  kongrede , AKP Maltepe ilçe başkanı Mehmet Erikçi ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Maltepe ilçe başkanı Engin Özkan, MHP Maltepe ilçe başkanı Mesut Kamburoğlu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulunurken,  Maltepespor camiasının eski üyeleri,yönetim kurulu üyelerinin, başkanlarının bir çoğunun salonda yer almadığı dikkat çekti.
 
 
 
 
DURHAN: MALTEPESPOR'UN 3. lİGDE OLDUĞUNU SÖYLEDİM
 
Divan kurulunun teşekkülünden sonra saygı duruşu ve istiklal marşı okundu,yönetim ve denetim kurulları raporları okundu.Daha sonra üyeler dilek ve temennilerini dile getirdiler.
Başkan Cahit Duran  Maltepesporun içinde bulunduğu durumu anlattı, neden aday olmadığını açıkladı ve “Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan”a kulübümüzün atkısını sunarken yalan söylemek zorunda kaldım ve özel kalem müdürünün sorusu üzerine Maltepespor 3.ligde demek ihtiyacı duydum. Çünkü kulübümüz hak ettiği yerde değil. Başta belediyemiz olmak üzere herkesin el birliğiyle kulübe sahip çıkması gerekir ve bir tesisimizin olması artık mecburidir”dedi.
 
ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
 
Daha sonra söz alan ve tüm annelerin anneler gününü kutlayarak sözlerine başlayan  Atilla Çaycı, özetle şöyle konuştu: 
 “Kulübümüze hizmet vermiş gelmiş geçmiş tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bu gün kongremize katılımın az olmasını eleştirilerine şunu söylemek istiyorum; Kulübün  kombine biletini almaktan kaçınan, dayanışma yemeklerine katılmayan, stada gelmeyenler bu gün kongreye gelmese de olur. Elini taşın altına koymadan konuşmak kolay. Bu gün  Maltepespor için şampiyonluk sözü veremem. Ama şu sözü veriyorum. Hani kulüpte bir çivi çakılmadı deniliyor ya, o çivi mutlaka çakılacak! Tesisleşme için somut adımlar atılacak. Üç siyasi parti başkanımız burada. Onların kapısını çalacağım.  Bu tesisleşmeyi hep birlikte başaracağız.  Hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
Divan başkanlığının önerisi üzerine, tek listenin bulunması nedeniyle üyeler  açık oylama sonucu, oy birliğiyle Atilla Çaycı ve yönetim kurulunu seçtiler.
 
 
 
Katilimcimaltepe.com
 

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

Cahit Durhan'ın açıklaması: Başkanlığım süresince Maltepespor’un sorunları için alakalarından dolayı: Maltepe Kaymakamımız Meftun Dallı'ya, Belediye Başkanımız Ali Kılıç'a Ak Parti eski ilçe başkanı. Ümit Çoban’a, yeni ilçe başkanı Mehmet Erikçi’ye, CHP Eski İlçe Başkanı Zeynep Yalçınkaya Babacan'a yeni İlçe Başkanı Engin Özkan'a MHP İlçe Başkanı Mesut Kanburoğlu'na ve her zaman her yerde yanımızda olan taraftarlarımız Asi Dramalılara ve tüm Maltepelilere teşekkür ederim

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Çaycı:, Şampiyonluk, sözü, veremesem, de,, tesisimiz, yapılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');