İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
11 Ağustos 2018 - Cumartesi 14:25 Bu haber 2174 kez okundu
 
CHP İstanbul İl Danışma Kurulu Toplandı
CHP İstanbul İl Danışma Kurulu Toplantısı, Sarıyer Belediyesi Boğaziçi Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Burada konuşan İl Başkanı Kaftancıoğlu, danışma kurulu toplantısıyla geçmişten dersler alarak, gelecekte daha iyiye, daha doğruya, daha güzele, olması gerekene nasıl ulaşılacağının değerlendirmesini yapacaklarını söyledi.
Ekonomi- Politik Haberi
CHP İstanbul İl Danışma Kurulu Toplandı

 CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, "CHP çok büyük bir aile diyoruz. Yıllar içinde birçok aksaklığa rağmen, parti içinde yaşanılan birçok sıkıntıya rağmen hepimiz mesele memleketse, çocuklarımızın geleceğiyse parti içindeki yaşanan bütün sıkıntılar bir kenara; yan yana, omuz omuza başarmış bir partiyiz. Bugünlerde de buna ihtiyacımız olduğunu bir kez daha görüyoruz." dedi.

 

 "Kimileri 'kaybettik' demekten hoşlanmıyor ama kazanamadık"

 

Ana gündemlerinin 24 Haziran seçim değerlendirmesi olduğunu belirten Kaftancıoğlu, doğru stratejilerle bu seçimi tamamladıklarını savundu.

"Ama bir gerçeği de görmezden gelemeyiz" diyen Kaftancıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Her ne kadar söylediklerimiz doğru olsa, söylediklerimize paralel olarak elimizden gelen yapılmış olsa da ortada bir sonuç var ki biz hepimiz, 24 Haziran seçimlerinden kimileri 'kaybettik' demekten hoşlanmıyor ama bunu burada söylemeliyiz, kazanamadık. Eğer bizler 24 Haziran seçimlerinde arzu ettiğimiz sonuçları almış olsaydık bugün daha farklı gündemlerle bir araya gelmiş olacaktık. O nedenle bu seçimlerde neler yaptığımız değil, neleri eksik bıraktığımız ve bu eksiklikleri hep birlikte nasıl tamamlayacağımıza dair ve bundan sonra yine önümüzde önemi kat be kat artan yerel seçimlere nasıl gideceğimize dair yol haritasını işte bugün burada oluşturacağız."

Toplantıya, CHP eski genel başkanı Altan Öymen, milletvekilleri, ilçe başkanları ve üyeler katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, kalabalık

 

kaynak:AA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, İstanbul, İl, Danışma, Kurulu, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');