İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Pişkin Hırsızlar
Pişkin Hırsızlar
Tasarımcılar Kapadokya'ya Gidiyor
Tasarımcılar Kapadokya'ya Gidiyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Girnespor'un efsane başkanına Başkan Ali Kılıç'tan vefa
Girnespor'un efsane başkanına Başkan Ali Kılıç'tan vefa
Maltepe Pazarı’nda Başkan Ali Kılıç’a sevgi seli
Maltepe Pazarı’nda Başkan Ali Kılıç’a sevgi seli
Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 17:13 Bu haber 8117 kez okundu
 
CHP Maltepe Belediye Meclis Üyesi Adayı Yusuf Koçhan;
ALİ KILIÇ KAYBEDERSE, CHP KAYBEDER. Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe Belediye Meclis Üyesi Adayı Yusuf Koçhan son günlerde yaşananların üzüntü verici olduğunu süreçte CHP'ye zarar vereceğini ve artık seçime sayılı günler kala eski günlerde olduğu gibi kolkola olmak gerektiğini ifade etti.
- Haberi
CHP Maltepe Belediye Meclis Üyesi Adayı Yusuf Koçhan;

Koçhan yaptığı açıklamada; "Cumhuriyet Halk Partili üyelerimizin emeği, üstün gayretiyle 10 yıl önce kazandığımız Maltepe Belediyesi'ni 5 yıl sonra yine üzerine oylar katarak ikinci defa yine farklı kazandık. Bu başarılarda en büyük pay sahibi üyelerimizin, dostlarımızın sahada gösterdikleri üstün performansdır.

REKOR OY ALMALIYIZ

Burada halkımızın da teveccühü ile özlenen belediyeyi Cumhuriyet Halk Partisi saflarına 10 yıl önce katarak büyük başarıya imza atılmıştır. Şimdi safları yine sık tutup bu seçimden de farklı sonuçla çıkmalıyız. Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur. Tek dert ittifak partilerimizle birlikte yeni bir rekor oy oranı ile tekrar göreve devam etmektir.

BİZİ BİZDEN BAŞKA KİMSE YIKAMAZ

Çok zor ve sıkıntı süreçten sonra adayımız Ali Kılıç olduktan sonra bize düşen CHP bayrağını daha yukarı çıkarmaktır. Diyelim ki, küstük, diyelim ki sandığa gitmedik. Sonuç hüsran olacaktır. Sizlerin omuzlayarak astığınız bayrağın inmesine göz yummak ne kadar doğru olur.

Kazansakta, kaybetsekte seçimlerden sonrada yine beraber olacağız. Kimse köyüne gitmeyecek, sonuçları görmezden gelmeyecek, aynı toplantıda, aynı sohbette bir arada olacağız.

Hepimiz birbirimizi tanıyoruz. Seçimden sonra kaybedip dert yanmaktansa, gelin seçimi kazanalım sonra 5 yıl içinde hatalarımızı düzeltelim. Bizim partimiz demokrasi ile övünen bir parti, bu yoldan taviz vermeyelim.

SANDIKLARz

Biz yine bu seçimi kazanırız ve sonra yanlışımızı, hatanızı tartışırız. Şimdi kenetlenme zamanı, elele, omuz omuza olma zamanı. Rakiplerimizi kendimize güldürme zamanı değil. Şimdi çok çalışmalı seçimden sonra da bizim gülme zamanımız olmalı. Herkesin ve hepimizin bu başarıda bir imzası olmalı. Hizmeti katlayıp, Maltepeliler'in gönlünde taht kurmalıyız.

GELECEK NESİLLERE 
ENKAZ BIRAKMAYALIM

Bize seçimi ancak kendi seçmenimiz, partisine gönül verenler kaybetirebilir. Biz Kadıköy gibi, İzmir gibi kök salmış bir örgütüz. Kişiler gelir geçer, kurumlar baki kalır. Ben de bugün varım yarın yokum. Yeni nesiller bizlerden görevi devr alacaklar. Yıllarca verdiğiniz emeklerinizi heba etmeyelim. Onlara bir enkaz değil, zirvede bir yer bırakalım.

VARSA YOKSA CHP

Bu saatten sonra küsmek, kızmak, onu beğenmemek, bunu beğenmemek yok. Varsa yoksa CHP'dir, sonrası teferruattır.

Tüm partililerimizi, üyelerimizi, bize gönül veren dostlarımızı destek olmaya, seçim koordinasyon merkezinde görev almaya davet ediyorum.

KALEYİ KORUMA ZAMANI

Varsa bir sorunumuz, anlamazlığımız, seçimden sonra geniş katılımlı toplantılı bir kampa gireriz doğruyu yanlışı tartışırız. Şimdi çalışma, kaleyi koruma zamanıdır. Bu partinin bağrı herkese açıktır. Gururu, egoyu, küskünüğü, kırgınlığı bir kenara bırakıp, "ÖNCE CHP" sloganını her zaman Maltepe'de yaşamalı ve yaşatmalıyız" dedi.

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: CHP, Maltepe, Belediye, Meclis, Üyesi, Adayı, Yusuf, Koçhan;,
Yorumlar
Haber Yazılımı