İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
30 Mart 2018 - Cuma 17:30 Bu haber 1023 kez okundu
 
Çocuklarla çam diktiler
Kartal Belediyesi, CHP Kartal İlçe Başkanlığı ile birlikte Aydos Kent Ormanı’nda ağaç dikimi etkinliği düzenledi. Lale Şenliği ise 2 Nisanda yapılacak.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Çocuklarla çam diktiler

 
200 fıstık çamı dikilen etkinliğe Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, ADD Kartal Şubesi Başkanı ve yönetimi, CHP Kartal Kadın Kolları, CHP Kartal Gençlik Kolları, Kartallı muhtarlar, Kartal Belediyesi birim müdürleri, Kartal Belediyesi’ne bağlı kreşlerde eğitim gören öğrenciler, Kartallı çocuklar ve yurttaşlar katıldı.
 
CHP Kartal İlçe Başkanlığı Çevre Komisyonu tarafından organize edilen ağaç dikiminde konuşan CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, “ Ormanları korumak hepimizin görevidir. Bugün burada gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakmak için sizlerin katkısıyla fidanlar dikeceğiz. Bu etkinlikte emeği geçenlere ve Aydos Ormanı’ndaki yeri bize tahsis eden Kartal Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar

 

KARTAL BELEDİYESİ 7. LALE ŞENLİĞİ 2 NİSAN’DA 

Kartal Belediyesi, lalenin doğduğu yer olarak bilinen Kartal Soğanlık’ta 7. kez ‘Lale Şenliği’ düzenleyecek. 

 

Kartal Belediyesi 7. Lale Şenliği, 2 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 10.00’da Soğanlık Kültür Merkezi önünde gerçekleştirilecek. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün, İstanbul'da lalelerin saraylara Soğanlık'tan götürülmesinden yola çıkarak geleneksel hale getirdiği Lale Şenliği'nde, bu yıl da vatandaşlara binlerce lale soğanı dağıtılacak. 

 

Tarih: 2 Nisan 2018 Pazartesi

Saat  : 10.00 

Yer   : Soğanlık Kültür Merkezi - Kartal / İSTANBUL

 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Çocuklarla, çam, diktiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');