İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Mayıs 2018 - Cumartesi 17:52 Bu haber 1528 kez okundu
 
Değenekçi, para vermeyen kişiyi bıçakladı
Kavacık'ta değnekçi, para vermek istemeyen vatandaşın arabasının camını kırarak tehdit etti. Değnekçi, önce yumruk ve tekmeyle saldırdı sonrasında eline aldığı bıçakla araç sahibini ayağından defalarca bıçakladı. Yaşanan olayın ardından kaçan saldırganı yakalayabilmek için polis geniş çaplı operasyon başlattı.
Gündem- Güvenlik Haberi
Değenekçi, para vermeyen kişiyi bıçakladı

İSTANBUL- Beykoz Kavacık'taki olay  geçtiğimiz çarşamba günü meydana geldi.  Edinilen bilgiye göre boş bir araziye kurduğu simit tezgahıyla bekleyen ve aracını park edenlerden 'değnekçilik' yaparak para istediği belirtilen kişi,  bir kişinin aracını park ettiğini görünce yanına gitti. Para isteyen değnekçiye sürücü olumsuz yanıt verdi.


 
BIÇAKLA SALDIRDI

 

Bunun üzerine önce aracın camını kıran değnekçi daha sonra sürücüye bıçakla saldırdı. Bacağından bıçaklanan sürücü kaçarak bir döviz bürosuna sığındı. Ancak değnekçi peşini bırakmadı. Saldırı döviz bürosu içinde de sürdü. Döviz bürosundaki saldırı da dakikalarca sürdü. Çevredekileri araya girmek istese de başarılı olamadı. Bu sırada saldırıya uğrayan kişinin karısı da olay yerine geldi.


 
EŞİNİ KANLAR İÇİNDE GÖRDÜ

 

Yakındaki bir işyerinde çalıştığı belirtilen kadın, eşini kanlar içinde görünce şoka girdi. Saldırgan çevredekileri de bıçakla tehdit etti. Yoldan geçen bir kadın uzun süre saldırganı ikna etmeye çalıştı. Saldırgan uzaklaştıktan sonra da o kadın yaralının yardımına koştu. 

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Değenekçi,, para, vermeyen, kişiyi, bıçakladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');