İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 11:51 Bu haber 760 kez okundu
 
Dr. Arif Şanlı Musiki Derneği Kadınlar Korosu'ndan konser
Dr. Arif Şanlı Musiki Derneği Kadınlar Korosu'nun konseri izleyicilerden tam not aldı.
Kültür-Sanat-Eğitim Haberi
Dr. Arif Şanlı Musiki Derneği Kadınlar Korosu'ndan konser

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği etkinlikler kapsamında, Dr. Arif Şanlı Musiki Derneği’nin Kadınlar Korosu dün konser verdi. Soğanlık Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, Çağdaş Suseven’in şefliğinde birbirinden ünlü eserler seslendirildi.

 

Konsere; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel,  Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Halil Şener, Kartal Belediyesi İştirak Şirketlerinin Yöneticileri ve Kartallı vatandaşlar katıldı.  

 

“Sanat varsa Kartal güzel, sanat varsa ülke güzel, sanat varsa her şey güzel”

 

Gecenin sonunda Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Dr. Arif Şanlı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Arif Şanlı’ya kartal figürlü heykelcik takdim ederek: “Başta Hocamız Arif Bey’e sonra hanım efendilere, üstatlarıma ve siz değerli dinleyenlere çok teşekkür ediyorum. Kartal Belediyesi olarak sanat etkinlerinden çok keyif aldığımızı ve her zaman desteklediğimizi sizlerle paylaşmak istiyorum. Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz, sanata ve sanatçıya her daim destek olmuştur. Biz de diyoruz ki sanat varsa Kartal güzel, sanat varsa ülke güzel, sanat varsa her şey güzel” dedi.

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Gözde Sarıcan
Etiketler: Dr., Arif, Şanlı, Musiki, Derneği, Kadınlar, Korosu'ndan, konser,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>.async-hide { opacity: 0 !important}