İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
08 Aralık 2017 - Cuma 12:19 Bu haber 979 kez okundu
 
Engelliler, Büyükada Sosyal Tesisleri’nde doyasıya eğlendi
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Engelliler, Büyükada Sosyal Tesisleri’nde doyasıya eğlendi

Kartal Belediyesi, Engelliler Haftası dolayısıyla engelli belediye personeli, Engelsiz Üretim Atölyesi öğrencileri ve engelli yurttaşlar için Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri’nde kahvaltı, yemek ve eğlence etkinliği düzenledi. Engelli yurttaşlar ve aileleri, gün boyu gerçekleştirilen çeşitli etkinliklere katılarak doyasıya eğlendi.
 
Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelliler Birimi Engelsiz Üretim Atölyesi’nin düzenlediği etkinlikte, engelliler ve aileleri unutulmaz bir gün yaşadı. Kartal Belediyesi Engelliler Koordinatörü Özgür Uğur ile Engelliler Koordinatör Yardımcısı Ayhan Alkan’ın da katıldığı organizasyonda engelliler ve aileleri, sabah kahvaltısı ve öğle yemeğini sosyal tesislerde yedikten sonra bol bol eğlenerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Engelli yurttaşlar, çalınan hareketli şarkılar ve oyun havaları ile dans ederek hoşça vakit geçirdiler. Programın sonunda engelli  yurttaşlara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Oktay Kartal
Etiketler: Engelliler,, Büyükada, Sosyal, Tesisleri’nde, doyasıya, eğlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');