İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 11:22 Bu haber 735 kez okundu
 
Enver Aysever İle Aykırı Kumpanya Kartal'da Sahnelendi
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Şubat ayı programı kapsamında “Enver Aysever ile Aykırı Kumpanya” adlı müzikli gösteriyi Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Kartallılarla buluşturdu.
Kültür-Sanat-Eğitim Haberi
Enver Aysever İle Aykırı Kumpanya Kartal'da Sahnelendi

Gösteriye Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ile çok sayıda Kartallı sanatsever katıldı. Enver Aysever’in yazıp yönettiği tek perdelik gösteride Özge Metin ile müzisyenler Mustafa Soydemir (gitar), Sinan Gürsoy (bas) sahne aldı. 80 dakika süren etkinlik, izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Türkiye’nin yakın geçmişini şekillendiren sosyal ve siyasal olayları şiir, edebiyat, müzik ve kayda geçmiş görüntülerle canlı bir belgesel tadında sahneye taşıyan Enver Aysever, “Aykırı Kumpanya” ile seyirciyi bambaşka bir dünyaya götürdü.  Gösterinin sonunda Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Enver Aysever’e Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına plaket takdiminde bulundu.

Kaynak: Editör: Hasan Demir
Etiketler: Enver, Aysever, İle, Aykırı, Kumpanya, Kartal'da, Sahnelendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>.async-hide { opacity: 0 !important}