İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
2019 Bütçesi 610 Milyon Lira Oldu
2019 Bütçesi 610 Milyon Lira Oldu
Ölü’n Bizi Ayırana Dek
Ölü’n Bizi Ayırana Dek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Milli Gururumuz Sümeyye Boyacı Dünya Şampiyonluğu İçin Uğurlandı
Milli Gururumuz Sümeyye Boyacı Dünya Şampiyonluğu İçin Uğurlandı
CHP’nin 80 il Başkanı  : Kaftancıoğlu yalnız değildir!
CHP’nin 80 il Başkanı : Kaftancıoğlu yalnız değildir!
Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 16:45 Bu haber 16859 kez okundu
 
Erkan Duyar Anakent İSMEK Müdürü oldu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi İSMEK İstanbulluların;kişisel birikimlerini yükseltmek, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, kent kültürü ve metropolde yaşama konusunda donanımlarını artırmak, gelir elde etmelerine katkıda bulunmak, istihdam edilebilirliklerini artırmak, vb. amaçlarla kurulmuş, örgün eğitimi tamamlayıcı bir yaygın eğitim organizasyonudur.
- Haberi
Erkan Duyar Anakent İSMEK Müdürü oldu

Eğitime yatırım yaparak bireyi üretken kılmak.

MİSYON
Yaşam boyu eğitim anlayışı ile İstanbullulara modern, kaliteli ve artı değer katan eğitim imkanları sunmak.MODEL OLMA

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyanın gözbebeği olan İstanbul'u yaygın eğitim konusunda en iyi temsil edecek kurum olabilmek amacıyla, yaptığı tüm çalışmalarda başarılı ve model bir organizasyon olmak.

ULAŞILABİLİRLİK / ERİŞİLEBİLİRLİK
İstanbul sınırları içerisinde yaşayan herkesin kolayca ulaşabileceği geniş bir merkez ağına ve program çeşitliliği ile herkese hitap edebilecek düzeyde zengin bir içeriğe sahip olmak.

 

YAŞAM BOYU EĞİTİM
Özellikle örgün eğitim fırsatlarından yararlanamayan bireylerin eğitim gereksinimlerini karşılamak için herhangi bir yaş sınırlaması yapmadan tüm İstanbul halkına merkezlerimizde eğitim vermek. Eğitimin yaşam boyu devam ettiği algısını güçlendirerek katılımı artırmak.

 

YAYGIN EĞİTİMDE KALİTE
Usta-çırak ilişkisinin öğretilerini modern eğitim sistemlerinin ilke ve prensipleri doğrultusunda kaliteden ödün vermeden sunmak. Eğitim kalitesini yenilikçilik, akılcılık, bilimsellik, katılımcılık ve süreklilik ilkeleri perspektifinde artırmak.
SOSYAL ALGI GELİŞİMİNE KATKI
Toplumda eğitimli ve bilinçli bireylerin yetiştirilmesine katkı sağlamak.
ARTI DEĞER KAZANDIRMAK
Sosyal sorumluluk kapsamında İBB'ye; öğrenci memnuniyeti sağlayarak tüm öğrencilerine; çalışan memnuniyetini oluşturarak tüm çalışanlarına artı bir değer kazandırmak. Emeği üretime dönüştürerek bireysel ve toplumsal gelişime katkı sağlamak.

 

ERKAN DUYAR KİMDİR

* Sivas Divriği’den İstanbul’a göç eden emekçi bir ailenin çocuğu olarak 1976’da Maltepe’de doğan Erkan Duyar, ilk ve orta öğrenimini Altayçeşme İlköğretim Okulu'nda, Lise öğrenimini Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi'nde tamamladı.
* Doktora eğitimini, İç Kontrol ve Risk Yönetimi, Yüksek Lisansını  Küreselleşme ve Ulus Devletler üzerine Marmara Üniversitesi'nde, Pedogojik Formasayon eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi'nde, Lisans eğitimini Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamladı.
* İstanbul Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavir Odası'nda, Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik stajını tamamladı.
* Doğuş,Bahçeşehir ve Okan Üniversitelerinde hem akademik hem idari görevlerde bulundu.
* Yüksek Öğretim Kurulu’nda Mesleki Eğitim Komisyonu'nda görev aldı.
* 2014 yılında, Maltepe Belediyesi bünyesinde, Kütüphane, Kurslar ve Eğitim Müdürü olarak atanan Erkan Duyar, evli ve bir çocuk babasıdır.

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Erkan, Duyar, Anakent, İSMEK, Müdürü, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı