İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
08 Mayıs 2018 - Salı 13:22 Bu haber 2503 kez okundu
 
Esentepe Muhtarı Elvan, kızını evlendirdi
Kartal Esentepe Mahalle Muhtarı Recep Elvan’ın kızı Ümran Elvan ile Ercüment Mesci çiftinin nikâhını Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay kıydı. Nikah şahitleri ise Kartal Kaymakamı Cemil Aksak ile Kartal Muhtarlar Derneği Başkanı ve Soğanlık Orta Mahalle Muhtarı Salim Coşar idi.
Gündem-Cemiyet Haberi
Esentepe Muhtarı Elvan, kızını evlendirdi

İstanbul Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Esentepe Mahalle Muhtarı Recep Elvan’ın kızı Ümran Elvan ile Ercüment Mesci çiftinin nikâhını kıyarak mutluluklarına ortak oldu.

 

 Bülent Ecevit Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen törene Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay’ın yanı sıra; Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Kartallı mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri, genç çiftin ailesi ve sevenleri katıldı.

Elvan ve Mesci çiftinin nikâh şahitliğini Kartal Kaymakamı Cemil Aksak ile Kartal Muhtarlar Derneği Başkanı ve Soğanlık Orta Mahalle Muhtarı Salim Coşar yaptı. Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, genç çifte takdim etmek üzere evlilik cüzdanını Kartal Kaymakamı Cemil Aksak’a verdi. Çiçeği burnunda çifte evlilik cüzdanını takdim eden Cemil Aksak, kendilerine ömür boyu mutluluklar diledi.

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Esentepe, Muhtarı, Elvan,, kızını, evlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');