İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
14 Aralık 2017 - Perşembe 09:51 Bu haber 950 kez okundu
 
Fransız Mimardan, Başkan Öz'e Sunum
Fransız Mimar Matthieu Pedergnana, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e, ekolojik ve organik yapılar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Fransız Mimardan, Başkan Öz'e Sunum


 
Kartal Belediyesi’nin Başkanlık katındaki Toplantı Odası’nda gerçekleşen sunumda, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Nuran Keriş, Şehir Plancısı ve TAK Kartal kurucusu Faruk Göksu, birim müdürleri ve belediye personeli hazır bulundu. Sunumda, ekolojik yapıların uzmanlık alanını oluşturduğu Fransız Mimar Matthieu Pedergnana, ekolojik ve organik yapıların özelliklerini detaylı olarak anlattı.
 
“Kartal Belediyesi Ekolojik Yapılara Değer Veriyor”
 
Başkan Altınok Öz, sunum sonunda yaptığı konuşmada dünyada artık ekolojik ve organik yapıların ön plana çıktığını vurgulayarak Kartal Belediyesi’nin de mimari anlamda ekolojik yapılara verdiği öneme dikkat çekti. Başkan Altınok Öz, doğayı koruma konusunda yerel yönetimlere düşen görevlerin önemini belirterek sunumu gerçekleştiren Mimar Matthieu Pedergnana’ya teşekkürlerini sundu.
 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Oktay Kartal
Etiketler: Fransız, Mimardan,, Başkan, Öz'e, Sunum,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');