İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
03 Kasım 2017 - Cuma 11:42 Bu haber 1725 kez okundu
 
Hanedan'dan Maltepespor'a Moral Ziyafeti
Hanedan Restaurant Sahibi Zafer Yıldırım Maltepespor futbol takımına moral yemeği verdi.
Spor Haberi
Hanedan'dan Maltepespor'a Moral Ziyafeti

Hafta sonu  oynanacak  maç öncesi verilen yemeğe, Kulüp Başkanı Cahit Durhan, yöneticilerden Miktad Erol,Tayfun Köselerden, Zafer Yıldırım , Maltepe Belediyesi Meclis üyesi Mehmet Can Aslan ile teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Başkan Durhan ‘’Siz yeter ki, kendiniz gibi oynayın’’

Yemekte konuşan Kulüp Başkanı Cahit Durhan, işletme sahibi ve Maltepe spor yöneticisi Zafer Yıldırım’a jestinden dolayı teşekkür etti.

Deplasmanda oynayacağı Başiskele Doğantepespor maçında takımın kendi futbolunu oynaması halinde sahadan galibiyetle ayrılacağına inandığına dikkat çeken Kulüp Başkanı Cahit Durhan, “Siz yeter ki, kendiniz gibi oynayın bu grupta yenemeyeceğiniz takım yok. Buna sadece Başiskele Doğantepespor dahil değil. Grubumuzdaki tüm takımlar için geçerli. Artıki tüm Maltepe’nin gözü sizin üzerinizde. Bunun bilincinde hareket etmeniz lazım. Bundan da şüphemiz yok. Bizler yönetim olarak sizlere inanıyor ve güveniyoruz” şeklinde konuştu.

Miktad Erol ‘’Siz başarılı olun’’

Maltepespor yöneticisi Miktad Erol ise konuşmasında futbolculara nasihat ve önerilerde bulunup, “Başarısız olan hiçbir kulübü kimse desteklemez, sponsor olmaz. Ama başarılı olunduğu takdirde destekçi de sponsor da fazlasıyla bulunur. Siz başarılı olun, biz sizi destekleriz. Ancak sizden yalnızca sahada iyi oyun oynamanızı, başarılı futbolcu olmanızı beklemiyoruz. Her anlamda, kişilik olarak, davranış olarak ve özel yaşam olarak örnek teşkil etmenizi bekliyoruz. Siz iyi örnek olursanız arkanızdan bir sporcu ordusu yetişmesini sağlarsınız” dedi.

Maltepe belediye meclis üyesi Mehmet Can Aslan, takıma başarı dileklerinde bulundu.

Kaynak: Katılımcımaltepe.com.tr

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hanedan'dan, Maltepespor'a, Moral, Ziyafeti,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');