İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Belediyeden YKS’ye girecek öğrencilere maske ve su
Belediyeden YKS’ye girecek öğrencilere maske ve su
Solcu Liseliler ÖSYM Önündeydi
Solcu Liseliler ÖSYM Önündeydi
Haber Detayı
28 Haziran 2020 - Pazar 13:26 Bu haber 899 kez okundu
 
İnş. Müh. İbrahim DOĞAN : Kent Parlamenterlerini uyardı.
Kartal Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı İnşaat Mühendisi İbrahim Doğan Kamuya ait Birçok yerin peşkeş çekilmesine Yeşil alanların İmara açılmasına karşı kamu yararına verdiği mücadele ile takdir toplamaya devam ediyor.
- Haberi
İnş. Müh. İbrahim DOĞAN : Kent Parlamenterlerini uyardı.

Kamu yararına birçok dava acan İnş. Müh. İbrahim Doğan,  Kartal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin bulunduğu alanın arazisinin de imara açılacağını belirten İbrahim Doğan Zamanında itirazı yaparak İdare Mahkemesine dava açıldığını belirttt.

İnşaat Mühendisi iBRAHİM DOĞAN : SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMA İLE KAMUOYUNU UYARDI.
KARTAL YAKACIK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTAHANESİ NİN BULUNDUĞU ALANIN ARAZİSİ TOPLAMDA 170 DÖNÜMÜ ÜZERİNDE VE BİRDEN ÇOK PARSELDEN OLUŞMAKTA.
ŞUBAT 2018 YILINDA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KTVKBK ( Kültür Tabiyat Varlıkları Koruma Bölge Komisyonu ) TARAFİNDAN ÖNCE "MUTLAK KORUNMASI GEREKEN DOĞAL SİT ALANI " STATÜSÜNDE ÇIKARILARAK " KONTROLÜ KULLANMA ALANI " YAPILDI. SONRADA GEÇİŞ DÖNEMİ YAPİLASMA İMKANINI SAĞLIYAN DÜZENLEME YAPILDI. BÖYLECE KAMUYA AİT BU YEŞİL VE ORMANLIK ALANIN BİRİLERİNİN ÇIKARI UĞRUNA YAPILAŞMANIN ÖNÜ AÇILDI. O DÖNEMİN YEREL YÖNETİCİLERİNDEN VEYA SEÇİLMİŞ VEKİLLERDEN TEPKİ YOK. BASINDA HABERİNİ YAPTIM VE GEREKLİ İTİRAZI ZAMANINDA YAPARAK İDARE MAHKEMESİNE DAVA AÇILDI.BURDA BULUNAN HASTAHANE NİN KARTAL ĹÜTFÜ KIRDARA BAĞLANDIĞI VE BU ALANINDA BOSALTİLACAĞİ SÖYLENİYOR.
YANİ YAKINDA BU YEŞİL ALANDA BULUNAN ÇAM AĞAÇLARI VE O YEŞİLLİK YOK OLMA TEHLİKESİ İLE KARŞI KARŞIYA. BEREKET ZAMANINDA DAVAYI AÇMIŞIZ. YETMEZ HERKESİN DUYARLI DAVRANMASI GEREKİYOR, BAŞTA KENT PARLAMENTERLERİ BU DURUMU İNCELEMELILER. İLGİLİ OLMALILAR.
Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: İnş., Müh., İbrahim, DOĞAN, :, Kent, Parlamenterlerini, uyardı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı