İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
06 Mart 2018 - Salı 11:16 Bu haber 1467 kez okundu
 
İSTAFDER'den Birlik Ve Baraberlik Buluşması
İSTAFDER (İstanbul Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği) Bülent Ecevit Kültür Merkezi Kartal Nikâh Sarayı’nda birlik ve beraberlik toplantısı gerçekleştirdi.
Gündem-Cemiyet Haberi
İSTAFDER'den Birlik Ve Baraberlik Buluşması

İstanbul Afyonkarahisarlılar  Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Naci Büyür’ün ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona; Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Afyonkarahisar Milletvekilleri, Afyonkarahisar İlçe ve Belde Belediye Başkanları, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, hemşeri dernek başkanları ve Afyonlu vatandaşlar katıldı.

 

Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Naci Büyür, etkinliğin ana sponsoru Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve Kartal Belediyesi ailesine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı veren bir konuşma gerçekleştirdi. Büyür, konuşmasının ardından Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ı sahneye davet ederek kendisine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına teşekkür plaketi takdim etti. Plaketi almak üzere sahneye çıkan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, yaptığı konuşmada: “Kurtuluş Savaşı’nın en büyük destanın yazıldığı Afyonkarahisar’ın güzel insanları, Kartalımıza hoş geldiniz. Bugün de vatanımız için, özgürlüğümüz için, ülkemizin birlik ve bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi şükranla, minnetle yâd ediyoruz, ruhları şad olsun. Afyonkarahisar, çok değerli bir ilimizdir. Üç bölgenin ortasında bulunan Afyonkarahisar; Anıttepe’siyle, ovalarıyla, termalleriyle, balıyla, kaymağıyla, sanat işlemesiyle, madenleriyle, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir ilimizdir. Güzel ilimizin güzel insanlarını belediyemizin bu güzel salonunda ağırlamaktan gurur duyuyoruz.  İyi ki varsınız. Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz, Tekirdağ’da Belediye Başkanları toplantısında olduğu için bu etkinliğe katılamadı; ancak sizlere en içten selam ve sevgilerini iletti. Birlik ve beraberlik için bir araya geleceğimiz daha nice buluşmalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTAFDER'den, Birlik, Ve, Baraberlik, Buluşması,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');