İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 12:56 Bu haber 1875 kez okundu
 
İstanbul Şehir Üniversitesi, Resimli Hikaye Kitabı Yarışması sonuçlandı
İstanbul Şehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı tarafından,lise çağındaki gençler arasında hikaye yazımını özendirmek amacıyla düzenlenen, 3-6 yaş aralığındaki çocuklara yönelik Resimli Hikaye Kitabı Yarışması sonuçlandı.Yarışmada Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Eda Gündüz "Küçük Yağmur Damlası" isimli kitabı ile birinci oldu.
Kültür-Sanat-Eğitim Haberi
İstanbul Şehir Üniversitesi, Resimli Hikaye Kitabı Yarışması sonuçlandı


Meslek Liselerinin “Çocuk Gelişimi” bölümlerinde okuyan öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen yarışmada; Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Eda Gündüz "Küçük Yağmur Damlası" isimli kitabı ile birincilik ödülünün sahibi oldu. Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Emine Nur Güneyler "Gizemli Ses" isimli kitabı ile ikinci olurken, Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Havva Nur Çelebi ise "Betty Tek Boynuzlu At Olmak İstiyor" isimli kitabı ile üçüncü seçildi.  


Birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet ve üçüncüye kompakt fotoğraf makinesi hediye edilen yarışmanınödül töreni, Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlendi. Jürisinde çocuk edebiyatı alanında sayısız eser veren yazar Yalvaç Ural’ın da yer aldığı yarışmanın ödül törenine;İstanbul Şehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Halil Yekin Güzel ve Çocuk Gelişimi Programı Başkanı Öğretim Görevlisi Bilge Konaşoğlu katıldı.

 

 

Kaynak:Rukiye Pekdemir

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Ozan Yücel
Etiketler: İstanbul, Şehir, Üniversitesi,, Resimli, Hikaye, Kitabı, Yarışması, sonuçlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');