İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 10:09 Bu haber 1082 kez okundu
 
Kadıköy'de Hayko Cepkin - Moğollar dayanışması
Kadıköy Belediyesi, 34’üncü kuruluş yıl dönümünü Bostancı Gösteri Merkezi’nde kutladı. Gecede, bu yıl 50’nci sanat yılını kutlayan Moğollar grubu ile Hayko Cepkin sahne aldı.
Ekonomi- Politik Haberi
Kadıköy'de Hayko Cepkin - Moğollar dayanışması

NUHOĞLU: HEP BİRLİKTE İYİ BİR EKİBİZ 

 

 

Gecede konuşma yapan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu “Biz Kadıköy Belediyesi çalışanları hep birlikte iyi bir ekibiz. Yüzlerce sanatçısı, müzisyeni, tiyatrosu, öğretmeni, akademisyeni kısaca her meslekten insanın olduğu ve Türkiye’ye hizmet ettiği bir ilçede yaşıyoruz. Yani kısacası sadece Kadıköy’e, İstanbul’a değil Türkiye’ye hitap eden bir ilçede yaşıyoruz. Bu ilçede vatandaşlara hizmet etmek ve onlarla birlikte projeler yapmak hem çok kolay hem de çok zor. Biz zordan başladık. Herkesin düşüncesini ve katkısını alarak bütün projelerimizi hayata geçirdik ve yapmaya devam edeceğiz. Bu küçük projeler yayıldıkça, ülkenin her tarafında iyimserlik, umut, aşk, sevgi ve gelecekle ilgili ışık olacaktır.  ” diye konuştu.

 

CHP LİDERİ KILÇDAROĞLU’NDAN KUTLAMA MESAJI

 

Gecede Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdıroğlu’nun kutlama mesajı okundu. Kılıçdaroğlu mesajında: “Kadıköylü vatandaşlarımıza, artarak devam edeceğine inandığım hizmetler için Kadıköy Belediyesi’ne, çalışmalarında emeğini esirgemeyen ekip arkadaşlarına başarılar dilerim.  Kadıköylülere ve bu güzel birlikteliği paylaşan konuklara, sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum” sözlerine yer verdi.

 

 

BELEDİYE ÇALIŞANLARI SAHNE ALDI

 

Gecenin özel konukları 50. yılına giren Moğollar grubu ve onlarla aynı sahneyi paylaşan Hayko Cepkin oldu. Sanatçılar seslendirdikleri eserlerle salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşattılar. Gecenin en neşeli anları, belediye birimlerinin kendi aralarında düzenlediği skeç yarışması oldu. Farklı müdürlüklerde görev yapan belediye çalışanlarının gündelik hayata, belediyenin işleyişine yönelik esprili dille kaleme aldıkları skeçler yine çalışanlar tarafından canlandırılmıştı. Belediye çalışanları ve Kadıköy Tiyatrolar Platformu’nun değerlendirmesi ile sonuçlanan yarışmanın birincisi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oldu. Birincilere Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu tarafından plaket takdim edildi. Gecede, Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanlarının düzenlediği perküsyon gösterisi de büyük beğeni topladı.

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sahnede ve konser

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Kadıköy'de, Hayko, Cepkin, -, Moğollar, dayanışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');