İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 10:04 Bu haber 1538 kez okundu
 
Kadın temalı Alış Veriş Merkezi açıldı
Dünyanın ilk kadın temalı AVM’si Zeytinburnu’nda açıldı. Açılışa gelenler daha sonra kadın mağazalarını içeren AVM’yi gezdi. Kadın patronun konuşmasına göre aile olarak gelen erkekler girebilecek.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Kadın temalı Alış Veriş Merkezi açıldı

Açılışta konuşan Zeruj AVM’nin yönetim kurulu başkanı Zehra Özkaymaz "Bizlere inanıp güvenip, 5 yıldır evlerinde küçük çapta üretim yaparak başladıkları bu yola çıkan kadın girişimciler olan sevgili arkadaşlarıma ve mağaza sahiplerine teşekkür ediyorum" dedi. AVM’nin Orta Doğu’nun göz bebeği olacağını belirten Özkaymaz, "Sosyal medyada bazı söylemler çıktı 'İçeriye erkekler giremiyor mu acaba’ diye. Hayır içeriye herkes davetli. Çoluk çocuk ailece keyifle vakit geçirebileceğiniz bir ortam kurguladık" diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından Kur’an-ı Kerim okundu ve kurdele kesildi. Açılışa gelenler daha sonra kadın mağazalarını içeren AVM’yi gezdi. Muhafazakar kadın modasını yansıtacağı kaydedilen AVM’de 126 mağaza yer alıyor.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Kadın, temalı, Alış, Veriş, Merkezi, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');