İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 11:42 Bu haber 1715 kez okundu
 
Kaftancıoğlu, Şile'yi fethetti
CHP İstanbul İl Başkanı Dr.Canan Kaftancıoğlu, seçim çalışmaları için Şile'deydi. CHP Şile İlçe Başkanı Şecaattin Güney ve İl Başkanı Kaftancıoğlu, beraberindeki CHP heyeti ile Kumbaba ve Ahmetli Mahallelerindeki çalışmalarının arasında; Iğdırlılar Derneği'nin iftarına da katıldılar.
Ekonomi- Politik Haberi
Kaftancıoğlu, Şile'yi fethetti

CHP İstanbul  İl Başkanı Dr.Canan Kaftancıoğlu, CHP Şile örgütüne ziyaret gerçekleştirdi. Seçim çalışması kapsamında, daha sonra  CHP Şile  İlçe Başkanı Şecaattin Güney, İl Başkanı Kaftancıoğlu, İl Başkan Yardımcısı Baki Aydöner ,  CHP Milletvekilleri  Mahmut Tanal ve Oğuz Kaan Salıcı ile  İstanbul 1. bölge milletvekili adayı  Melis Timur ile  Kumbaba Mahallesi’nde esnaf ziyaretinin ardından Şile Iğdır'lılar  Kültür ve Dayanışma Derneği'ne konuk olarak  temaslarını sürdürdüler ve derneğin iftarına katıldılar.  CHP heyetine yoğun ilginin gözlemlendiği ziyarette, dernek başkanı Nazım Tosun ve üyeler memnun iyetini ifade ettiler. 


Özal  döneminde, 1992 yılında  Kars;  Kars, Ardahan, Iğdır  olarak 3 ile bölünmesine karşın, yöre dernekleri ortak federasyon altında örgütlülüğünü   sürdürüyor.  Ardahanlı doktor Ali Naki Kaftancıoğlu ile evli olan  CHP İstanbul  İl Başkanı Dr.Canan Kaftancıoğlu, adı geçen iller tarafından gelinleri olarak görülüyor. 

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise


Iğdırlılar Derneği iftarının ardından CHP heyeti Ahmetli Mahallesi sakinleri ile kahvede toplantı yaptı. 

 

melis timur CHP ile ilgili görsel sonucu

CHP İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Melis Timur 21 yaşında.

Kendi kalemşinden biyografisi: 

Ben Melis Timur. 1997 yılında, ülkemizin gözbebeği kentlerinden biri olan; Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk vilayeti Zonguldak'ın en büyük ilçesi Karadeniz Ereğli'de dünyaya geldim.  İlk ve ortaöğretimimi Karadeniz Ereğli'de tamamladıktan sonra İstanbul Işık üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tahsil hayatımı sürdürdüm. Halen bu bölümde 2.sınıf öğrenciyim. Ortaöğretim hayatımda resim sanatı ile de yakından ilgilenen ve ilk sergisine 14 yaşında imza atan bir öğrenci olarak yağlı boya resim sanatında kişisel ve karma sergiler gerçekleştirdim. Bunun yanında da çeşitli yerel gazetelerde köşe yazarlığı yaptım ve toplumsal konulardaki görüşlerimi memleketimin okurlarıyla paylaştım. Diğer yandan, kısa adı PÖMYAP olan Psikoloji Öğrencileri Meslek Yasası Platformu'nda editör olarak görev yapmaktayım. Yine kısa adı TPÖÇG olan Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu'nun da üyesiyim. Absürt Tiyatro Metni Yazarlığı da yapmakta, Uluslararası Yoga Eğitmenliği eğitimi almakta, diğer yandan da çeşitli meditasyon eğitimleri vermekteyim. Kendisine ait kütüphanesi olan Türk gençlerinden biriyim.

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Kaftancıoğlu,, Şile'yi, fethetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');