İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 15:49 Bu haber 1759 kez okundu
 
Kani Beko: Seçilmezsem köyüme döneceğim
CHP'den aday olmak için "DİSK Genel Başkanı" görevinden istifa eden Kani Beko, milletvekili seçilirse mücadelesini Meclis'e taşıyacağını, seçilmezse Karaburun'daki köyüne döneceğini söyledi.
Ekonomi- Politik Haberi
Kani Beko: Seçilmezsem köyüme döneceğim

DİSK Genel Başkanlığı'ndan 1 Mayıs öncesi istifa ettiği için eleştirilere maruz kalan Kani Beko, İzmir'den CHP miletvekili aday adayı olarak, 'mücadelesini' Meclis çatısı altında sürdürme amacında olduğunu söyledi. Beko,  "Sorunların çözümü için önce halkımız, sonra partimiz görev verirse TBMM çatısı altında mücadelemi kaldığım yerden devam ettirmek istiyorum" dedi.

 

"Köyüme döneceğim"

 

Milletvekili seçimlerinde kazanamadığı takdirde bir daha DİSK'te görev almayacağını belirten Beko, seçilirse mücadeleye devam edecek ancak seçilemez ise Karaburun'daki köyüne döneceğini söyledi:

 

"Seçilemezsem aileme ve çocuklarıma daha fazla zaman ayıracağım. Köyümde yaşayacağım ama ülkenin geldiği noktada bana düşen bir görev olursa, yapmamı istedikleri bir konu olursa, demokrasi, insan hakları ve ülkem için her alanda her yerde mücadele etmeye de hazırım."

 

 

yurtgazetesi

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Kani, Beko:, Seçilmezsem, köyüme, döneceğim,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');