İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 14:45 Bu haber 1506 kez okundu
 
Karikatür Evi yaz dönemi atölye çalışmaları başlıyor
Kadıköy Belediyesi’nin mizahı yediden yetmişe her yaş grubuyla buluşturduğu Karikatür Evi yaz dönemi atölye çalışmaları başlıyor. Ücretsiz ve İstanbullulara açık gerçekleşecek eğitimler için kayıtlar 5 Haziran Salı günü başlıyor.
Kültür-Sanat-Eğitim Haberi
Karikatür Evi yaz dönemi atölye çalışmaları başlıyor

Atölye çalışmaları; çizgi romanda Begüm Erçam, mangada Ali Toğlukdemir, karikatürde Akdağ Saydut, Anıl Gürak, Ayşe Işın, Behiç Pek, Cem Güventürk, Cihan Topçu, Eda Oral, Erhan Candan, İlker Altungkök, Nuhsal Işın ve Sibel Bozkurt tarafından gerçekleştirilecek.

Atölyelere yediden yetmişe her yaş grubu kimlik fotokopisi ve bir adet fotoğrafla başvurarak, kendi yaş grubuna uygun atölyelerde derslere katılabilecek. Her atölye için 8 kişilik kontenjanın olduğu programlara devam zorunluluğu varken ücretsiz olan atölyelere katılım için Kadıköy’de ikamet zorunluluğu yok. Karikatür Evi Yaz atölyelerine 5 Haziran’dan itibaren kayıt yaptırılabilecek.

Program için: http://karikaturevi.kadikoy.bel.tr/Uploads/Files/KarikaturEviYazAtolyeleriE-program.pdf

Karikatür Evi İletişim: 0216 418 10 49 karikaturevi@kadikoy.bel.tr Hasanpaşa mah. Kurbağalıdere cad. no 69, Kadıköy/İstanbul

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karikatür, Evi, yaz, dönemi, atölye, çalışmaları, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');