İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
26 Ekim 2018 - Cuma 16:18 Bu haber 1710 kez okundu
 
Kartal Belediyesi kadınlar için ring turu başlattı
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün sosyal, kültürel, tarihi, ekonomik ve coğrafik yapısıyla birçok farklılığı bir arada barındıran Kartal’da hayat verdiği projeler, Kartal Belediyesi’nin düzenlediği ring turuyla Kartallı kadınlara anlatılıyor.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Kartal Belediyesi kadınlar için ring turu başlattı

Göreve geldiği 2009 yılından bu yana birbirinden başarılı projelere imza atan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğündeki Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, ilçeye kazandırılan son projeleri Kartallı kadınlara tanıtmak amacıyla ring turu başlattı. Kartal Belediyesi düzenlediği ring turlarıyla, hem vatandaşların projeler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor, hem de projeleri tanıtarak halk tarafından kullanımlarının artırılmasını amaçlıyor. Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan program kapsamında; Soğanlık Yeni Mahalle ve Soğanlık Orta Mahalle’de ikamet eden kadınlara, ring turu için hazırlanmış olan otobüsle projeler gezdirildi. Gerçekleştirilen kent turunda; Neyzen Tevfik Kolaylı heykeli, Eşekli Kütüphaneci Anıtı, Srebrenitsa Soykırım Anıtı, Kartal Sanat Akademisi, Dragos Kazı Alanı, Ceviz Meydanı Sosyal ve Kültürel Aktivite Merkezi proje alanı, Mehmet Ali Büklü Parkı, Buz ve Kaykay Pisti, Kartallı Kazım Meydanı, Masal Müzesi, Rauf Denktaş Anıtı, Bayram Demirkol Parkı ile Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi binası gezdirildi. Gezi sırasında memnuniyetleri gözlerinden okunan kadınlar, belediyenin çalışmalarını takip ettiklerini; ancak gezip görerek yaşamış oldukları deneyimle hiç haberlerinin olmadığı projeleri de inceleme fırsatı bulduklarını, özellikle yeşil alanların artmış olduğunu bizzat gördüklerini ve Başkan Altınok Öz’ün bu konudaki hassasiyetini takdir ettiklerini ifade ederek Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz başta olmak üzere Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne ve tüm Kartal Belediyesi ailesine teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

 

 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Tuana Sarıkaya
Etiketler: Kartal, Belediyesi, kadınlar, için, ring, turu, başlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');