İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 16:12 Bu haber 1329 kez okundu
 
Kartal Belediyesi'nden 14 Şubat Sevgililer Gününde Renkli Etkinlik
Kartal, ‘14 Şubat Sevgililer Günü ‘etkinlikleriyle renkli görüntülere sahne oldu. Kartal Belediyesi’nin Sevgililer Günü dolayısıyla Ankara Caddesi’nde düzenlediği etkinlik, her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Kartal Belediyesi'nden 14 Şubat Sevgililer Gününde Renkli Etkinlik

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar’ın da yer aldığı etkinlikte, Ankara Caddesi üzerinde Kartal Belediyesi tarafından kurulan ‘Sevgililer Günü Hatıra Fotoğrafı’ panosu önünde vatandaşlar ücretsiz fotoğraf çektirdi. Kartallı vatandaşlara, çektirdikleri fotoğraflar verilirken karanfil de dağıtıldı.

 

Kartal Belediyesi’nin ‘Sokakta Aşk Var’ sloganıyla düzenlediği etkinlikte Kartallılar, sanatçıların ezgileriyle de keyifli dakikalar geçirdi. Canlı müzik, hatıra fotoğrafı çekimi ve kalpli kurabiye dağıtımı yapılan etkinlikte renkli ve neşeli anlar yaşandı.

 

Ankara Caddesi’nde vatandaşlara çiçek dağıtan ve müzik yapan gençler, buradaki etkinliğin ardından Kartal Belediyesi yeni hizmet binasına geldi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret ederek Sevgililer Günü’nü kutlayan ve çiçek hediye eden konuklar, Kartal Belediye Başkan Yardımcılarını da makamlarında ziyaret ettikten sonra tüm birimleri gezerek personelin Sevgililer Günü’nü kutladı ve çiçek hediye etti.       

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartal, Belediyesi'nden, 14, Şubat, Sevgililer, Gününde, Renkli, Etkinlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');