İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 10:27 Bu haber 1070 kez okundu
 
Kartal Belediyesi'nden Gönüllü Hayvan Severlere Destek
Kartal Belediyesi, bu yıl da kış aylarının başlaması ile birlikte gönüllü vatandaşlar aracılığı ile sokak hayvanlarına ulaşıyor. Kartal Belediyesi bu kapsamda ilçedeki gönüllü hayvan severlere, mahallelerinde bulunan hayvanları beslemelerini kolaylaştırmak amacıyla mama desteği sağladı. Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, mama desteğinin yanı sıra hayvan severlere mama ve su kapları da temin etti.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Kartal Belediyesi'nden Gönüllü Hayvan Severlere Destek

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen, Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Çoban, Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanları ve çok sayıda hayvan sever gönüllü vatandaşın yer aldığı mama dağıtımı sayesinde kış aylarında zor şartlarda sokakta yaşayan hayvanlar güvenli bir şekilde beslenme ve su ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden mamaları teslim alan vatandaşlar, Kartal Belediyesi’nin hayvanlara gösterdiği hassasiyetten mutluluk duyduklarını ifade ederek Başkan Altınok Öz’e teşekkür etti.

 

Öte yandan her yıl olduğu gibi bu yıl da kar yağışının yoğun olduğu dönemlerde Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aydos Ormanı çevresinde mama dağıtımı yapacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartal, Belediyesi'nden, Gönüllü, Hayvan, Severlere, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');