İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 12:06 Bu haber 1072 kez okundu
 
Kartal Belediyesi’nden Haberler
Belediye 4 gün boyunca; dileyen Kartallıları ücretsiz sağlık taramasından geçirecek. Soğanlık ve Atalar'da yıl sonu sergileri açıldı. Kartal'da 2 fuar birden. Biri Kartal meydanındaki çocuk kitapları fuarı, diğeri maslek liselilerin bilgi ve becerilerini sergilediği METEF fuarı.  
Ekonomi- Politik Haberi
Kartal Belediyesi’nden Haberler

 

KARTALLILAR İÇİN 7-11 MAYIS ARASINDA ÜCRETSİZ SAĞLIK TARAMASI
 
09.00-15.00 saatleri arasında yapılacak sağlık taramasında  yurttaşlar ücretsiz şeker ve tansiyon ölçümü yaptırabilecek.
 
Ücretsiz sağlık taraması yapılacak noktalar:
 
07.05.2018 Pazartesi   - Kartallı Kazım Meydanı
08.05.2018 Salı            - Hürriyet Mahallesi Kültür Merkezi önü
09.05.2018 Çarşamba - Kartal Meydanı (Atatürk heykeli arkası)
11.05.2018 Cuma        - Uğur Mumcu Kültür Merkezi önü


Kartal Belediyesi Kültür Merkezi’nde Yıl Sonu Sergisi Açıldı
 
Kartal Belediyesi ile Kartal Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen yıl sonu sergisi Soğanlık Kültür Merkezi’nde açıldı ve 1 hafta sürecek. 


Atalar Halk Kütüphanesi Giyim-Makine-Nakış-İğne Oyası Kursu Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Kartal Halk Eğitim Merkezi ve Kartal Belediyesi’nin işbirliği ile Atalar Halk Kütüphanesi’nde yıl boyunca faaliyet gösteren giyim, makine, nakış ve iğne oyası kursları bu yıl da mezunlarını verdi. Kursiyerlerin yıl boyunca emek vererek ortaya çıkardıkları eserler, düzenlenen yıl sonu sergisiyle beğeniye sunuldu.

 

4. KARTAL ÇOCUK KİTAPLARI FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Yer:  Kartal Meydanı (Eski Kaymakamlık Binasının bulunduğu alan)
Zaman: 08-13 Mayıs 2018  Saat: 11.00


METEF 2017-2018 FUARI KARTAL MEYDANI’NDA AÇILDI
 
Kartal Belediye Başkanlığı, Kartal Kaymakamlığı ve Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliği ile “Meslekî Eğitim Tanıtım Fuarı (METEF)” Kartal’da açıldı.

Fuarda; Meslekî ve Teknik Anadolu Liselerinin yiyecek içecek hizmetleri, güzellik ve bakım hizmetleri, makine teknolojileri, bilişim teknolojileri, endüstriyel otomasyon, grafik ve fotoğrafçılık, metal teknolojileri, büro yönetimi, çocuk gelişimi ve eğitimi, elektrik elektronik teknolojisi, muhasebe ve finansman, sağlık hizmetleri, pazarlama ve perakende, giyim üretim teknolojisi, güneş enerjili araçlar ve daha birçok alanda tanıtım yapıldı. Kartal Meydanı’nda 3 gün süreyle ziyarete açık olan METEF 2018 Tanıtım Fuarı, Perşembe ve Cuma günü de ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Oktay Kartal
Etiketler: Kartal, Belediyesi’nden, Haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');