İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 10:35 Bu haber 957 kez okundu
 
Kartal Belediyesi'nden Haberler
Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü’nün Anneler Günü dolasıyla düzenlediği programda, kreş anneleri Ada Kartal Hotel’de buluştu.Başkan Altınok Öz Erzincan Orçul Yöresi Derneği’nin Düzenlediği Turnuvanın Final Maçını İzledi ve İç ve Dış Siyaset Üzerine Düşünceler adlı panele katıldı. Türkiye Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali, Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.
Ekonomi- Politik Haberi
Kartal Belediyesi'nden Haberler

Kartal Belediyesi Kreş Velilerini Anneler Günü’nde Buluşturdu
 

Ada Kartal Hotel’de düzenlenen Anneler Günü kahvaltısına Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Kreşler Müdürü Nazlı Elif Dipşar ile Kartal Belediyesi’ne bağlı Begüm Yavuz Kreşi’ne ismini veren annesi Begüm Yavuz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nur Gülmez Bel, Kartal Belediyesi kreş sorumluları ve veliler katıldı. Etkinliğin olduğu alana geçerken çocuklarının fotoğraflarının asılı olduğu yoldan geçen kreş anneleri duygu dolu anlar yaşadı.
 
 
Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay’ın konuşmasının ardından kreş anneleri, sanatçı Özgür Doğan’ın türküleri ile doyasıya eğlendi.

 


Başkan Altınok Öz Erzincan Orçul Yöresi Derneği’nin Düzenlediği Turnuvanın Final Maçını İzledi

 

 
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Erzincan Orçul Yöresi Derneği tarafından düzenlenen halı saha turnuvasının final maçını izledi.
 
Kupanın Sahibi Karayaprak Oldu
 
Futbol müsabakasını, Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra; CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ve Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel izledi. Kıyasıya süren karşılaşmada Karayaprak ile Gazipınar takımları mücadele etti. Maçın normal süresinde iki takım 3-3 berabere kalırken, atılan penaltıların ardından kupanın sahibi Karayaprak oldu.

 


BAŞKAN ALTINOK ÖZ “İÇ VE DIŞ SİYASET ÜZERİNE DÜŞÜNCELER” PANELİNE KATILDI


 
 
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği Mayıs ayı etkinlikleri kapsamında Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Algan Hacaloğlu, Mustafa Özyürek ve Onur Öymen’in katıldığı bir panel düzenlendi.
 
İç ve Dış Siyaset Üzerine Düşünceler adlı panele Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Mustafa Fehmi Okay, Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Meclis Üyeleri ile çok sayıda Kartallı vatandaş katıldı. Yaklaşık 2 saat süren panelin ardından üçü de yazar olan Algan Hacaloğlu, Mustafa Özyürek ve Onur Öymen kitaplarını imzaladı.
 

 

TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI TİYATRO FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU


 
Kartal Belediyesi ve Maltepe Üniversitesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilen Türkiye Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali, Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. 

3. kez düzenlenen ve sunuculuğunu Emin Maltepe'nin yaptığı Festivali’in ödül törenine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Hüseyin Tozkoparan ve Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi eski Başkan Yardımcısı ve Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili aday adayı Gülcemal Fidan, Kartal Belediye Meclisi üyelerinin yanı sıra kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Ödül gecesinde emektar tiyatrocu Sumru Yavrucuk’a da ‘Tiyatro Başarı ve Onur Ödülü’ verildi.
 
İlki 2016 yılında gerçekleştirilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenerek geleneksel hale getirilen etkinlikte 1 aylık sürede 13 farklı üniversite ve Kartal Belediye Tiyatrosu’nun da katılımıyla tiyatro gruplarının 15 farklı oyunu sahnelendi.  Kartallıların da yoğun ilgi gösterdiği ödül töreninde, 17 farklı dalda ödüller dağıtıldı. 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Kartal, Belediyesi'nden, Haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');