İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 13:56 Bu haber 1566 kez okundu
 
Kartal Belediyesi, öğrencilerin sevincine ortak oldu
Kartal Borsa İstanbul İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri tarafından hazırlanan programda çocuklar karnelerini, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Aka, Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Gülcemal Fidan ve okul müdürü İsmail Yurtsever’in elinden aldı.
Kültür-Sanat-Eğitim Haberi
Kartal Belediyesi, öğrencilerin sevincine ortak oldu

Eğitim - öğretim yılının tamamlaması ile birlikte çocuklar da karnelerine kavuştu. 

 

Kartal Borsa İstanbul İmam Hatip Ortaokulu’nun bahçesinde gerçekleştirilen 2017-2018 eğitim-öğretim yılı kapanış töreni; saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha öğretim yılını okul birincisi olarak bitiren 8-A sınıfı öğrencisi Busenur Çeliker, yaş kütüğüne  birincilik plaketini çaktı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Aka, Çeliker’e hediye verdi.

 

Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Gülcemal Fidan, yaptığı konuşmada; “Çok kıymetli öğrenciler, şunu hiçbir zaman unutmayın; öğrenmek, meraktır. Okuyacaksınız, dinleyeceksiniz, göreceksiniz… Bu üç faktörü birleştirdiğiniz zaman öğrenmek istediğiniz nesne, öğrenmek istediğiniz olaya, öğrenmek istediğiniz cisme mutlaka kavuşacaksınız. Bu öğrenmenin olmazsa olmazıdır. Yaz tatilinde eğleneceksiniz, gezeceksiniz, göreceksiniz; ama bir şeyi unutmayın nereye giderseniz gidin, yanınızdan kitapları eksik etmeyin. Hepinizi tebrik ediyor, güzel ve verimli bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: (B) - Belediye Editör:
Etiketler: Kartal, Belediyesi,, öğrencilerin, sevincine, ortak, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');