İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 09:53 Bu haber 1575 kez okundu
 
KARTAL BELEDİYESİ YAŞLILAR HAFTASI’NDA HUZUREVLERİNİ İ ZİYARETİ ETTİ
Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen ‘Yaşlılar Haftası dolayısıyla Kartal’da bulunan bazı huzurevlerini ziyaret etti. Türkmen’in ziyaret programına Kartal Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Nuray Sancaklı ve çalışma arkadaşları eşlik etti.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
KARTAL BELEDİYESİ YAŞLILAR HAFTASI’NDA HUZUREVLERİNİ İ ZİYARETİ ETTİ

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen’in ziyaret programına Kartal Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Nuray Sancaklı ve çalışma arkadaşları eşlik etti. İlk ziyaretini Gümüşpınar Mahallesi’nde yer alan Türk Kızılayı Zeynep Nedim Oyvar Huzurevi’ne gerçekleştiren Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen, burada yaşlılarla uzun süre sohbet etti. Ardından huzurevi sakinlerine hediyeler dağıtarak fotoğraf çektiren Türkmen’in ikinci durağı ise Kartal Çarşı Mahallesi’nde yer alan Dr. Beşir Akınal Huzurevi oldu. Burada da yaşlılarla yakından ilgilenen Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen: “Yaşlıların yaşam deneyimlerini önemseyen, bu deneyimlerin genç kuşaklar için büyük bir nimet olduğunu her fırsatta savunan Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde çalışmalarımız devam ediyor. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün girişimleriyle başlatılan Huzurevi projemizde; led aydınlatma, izolasyon, solar panel ve mekanik sistem iyileştirmelerini içeren enerji verimliliğine yönelik uygulamalara yer verdik. O binayı da çok yakın zamanda Kartalımıza kazandıracağız. Kartal Belediyesi ailesi olarak tüm yaşlılarımızın Yaşlılar Haftası’nı kutluyoruz.” dedi. Başkan Yardımcısı Türkmen yaptığı konuşmanın ardından huzurevi sakinlerine hediyelerini takdim etti.

Kaynak: (B) - Belediye Editör:
Etiketler: KARTAL, BELEDİYESİ, YAŞLILAR, HAFTASI’NDA, HUZUREVLERİNİ, İ, ZİYARETİ, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');