İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 12:54 Bu haber 1076 kez okundu
 
Kartal Cemevi ve LÖSEV, Başkan Yüksel'i Ziyaret Etti
Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş ve yönetimi ile Lösemili Çocuklar Vakfı Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i makamında ayrı ayrı ziyaret etti.
Ekonomi- Politik Haberi
Kartal Cemevi ve LÖSEV, Başkan Yüksel'i Ziyaret Etti

KARTAL CEMEVİ VAKFI’NDAN BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL’E ZİYARET

 

Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş ve yönetimi, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

“Kartal’daki Tüm Değerlerimize Sahip Çıkacağız”

 

Ziyarette Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş ve yönetimi, misafirperverliğinden dolayı Başkan Gökhan Yüksel’e teşekkür ederek, çıkmış olduğu hizmet yolunda başarılar diledi. Başkan Gökhan Yüksel ise Kartal Belediyesi olarak ilçedeki tüm değerlere ayrım gözetmeksizin sahip çıkacaklarının altını çizerek, “Kartal için birlik ve beraberlik vakti geldi. Şimdi zaman; kucaklaşma zamanıdır. Kartal’ı; Kartal yapan çeşitliliğimizi, zenginliğimiz bilecek ve bunu korumak için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi. 

 

LÖSEV’DEN BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL’E ZİYARET

 

Lösemili Çocuklar Vakfı Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette, LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, Başkan Gökhan Yüksel’in Kartal’a artı değer katacak proje ve çalışmalar konusundaki inancının tam olduğunu söyledi. Başkan Gökhan Yüksel ise, ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade ederek, Kartal Belediyesi’nin sağlık konusunda halkın sorunlarının çözümü için çalışmalarına hız verdiklerini kaydetti. Ziyaretin sonunda ise Lösemili Çocuklar Vakfı Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, Başkan Gökhan Yüksel’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

...
Kaynak: (B) - Belediye Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Kartal, Cemevi, ve, LÖSEV,, Başkan, Yüksel'i, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');