İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
24 Ocak 2018 - Çarşamba 10:52 Bu haber 1069 kez okundu
 
Kartal'da Birlik Ve Beraberlik Gecesi
Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Erzincan İli Avcılar Köyü Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Kartal Atalar’da düzenlenen birlik ve beraberlik gecesine katıldı.
Gündem-Cemiyet Haberi
Kartal'da Birlik Ve Beraberlik Gecesi

Atalar Şadırvan Restaurant’da düzenlenen geceye Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel’in yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Hüsnü Süslü, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Yöneticileri, köy derneklerinin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Gecede bir konuşma yapan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel: “Bir Erzincanlı olarak bu gecede aranızda bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün önderliğindeki Kartal Belediyesi ve yöneticileri olarak derneklerimizin her zaman yanındayız. Kartal Belediye Başkanımız aramızda olacaktı; ancak yoğun programından gelemediler, sizlere sevgi ve selamlarını iletiyor, hepinize iyi akşamlar, iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartal'da, Birlik, Ve, Beraberlik, Gecesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');