İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 10:36 Bu haber 1117 kez okundu
 
Kartal'da Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün göreve geldiği 2009 yılında başlattığı ve her ayın ilk haftasında düzenlenen muhtarlar toplantılarının Şubat 2018 oturumu, Kartal Belediyesi Ekolojik Eğitim Çadırı’nda gerçekleştirildi.
Gündem-Cemiyet Haberi
Kartal'da Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Toplantıya Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Yardımcısı Gülcemal Fidan, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Feyyaz Kaynak, Ali Apaydın, Nuran Keriş, Cengiz Türkmen, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Tirgil, Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars, Park Bahçeler Müdürü Cemal Şahan ve Kartallı Muhtarlar katıldı.

 

Şubat 2018 oturumunun açılış konuşmasını Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Yardımcısı Gülcemal Fidan yaptı. Fidan, konuşmasında Kartal’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilen tapu töreni hakkında bilgi verdi. Tapu sürecine değinen Fidan, Soğanlık Yeni Mahalle’de yıllardır yaşanan tapu sorununun nasıl çözüme ulaştığını basamak basamak anlattı. Fidan’ın konuşmasının ardından Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars, çevre koruma ve atık toplama alanında hayata geçirdikleri projeler hakkında muhtarları bilgilendirdi. Toplantıda söz alan muhtarlar da mahallelerde yaşanan sorunları dile getirdi ve daha önceki toplantılarda dile getirdikleri sorunların çözümü hakkında bilgi aldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartal'da, Muhtarlar, Toplantısı, Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');