İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
09 Şubat 2018 - Cuma 11:13 Bu haber 1403 kez okundu
 
Karyapsan'a Afet Bilinçlendirme Eğitimi Verildi
Kartal Belediyesi Sivil Savunma Müdürlüğü, deprem, yangın, sel ve toprak kayması gibi afetlerin zararlarının azaltılması amacıyla Kartal genelinde verdiği eğitimlere devam ediyor. Son olarak; Kartal Belediyesi İştirak Şirketlerinden Karyapsan çalışanlarına eğitim verildi.
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Karyapsan'a Afet Bilinçlendirme Eğitimi Verildi

Çavuşoğlu Mahallesi’nde bulunan Karyapsan’da “Afet Bilinçlendirme” eğitimi düzenlendi. Olası bir İstanbul depremine ve diğer doğal afetlere yönelik hazırlanan 'Temel Afet Bilinci Eğitim' projesi kapsamında eğitim veren Kartal Belediyesi Sivil Savunma Müdürlüğü’nde görevli profesyonel arama-kurtarma ekipleri, Karyapsan çalışanlarına afet sırasında neler yapmaları gerektiğini, afet ve acil durum çantasının hazırlanışını ve acil durum telefonları hakkında bilmeleri gerekenleri anlattı. Daha sonra çalışanlarla birlikte, deprem anında nasıl hareket edecekleri ile ilgili uygulama yaptırıldı. 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Gözde Sarıcan
Etiketler: Karyapsan'a, Afet, Bilinçlendirme, Eğitimi, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');