İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
10 Şubat 2018 - Cumartesi 13:28 Bu haber 1094 kez okundu
 
Kaymakam Dallı, etkinlik alanını denetledi
“Kitap Aşkına İstanbul Maltepe Kitap Günleri” 12 Şubat'ta Maltepe Orhangazi Şehir Parkı Etkinlik alanında saat 11.00’de yapılacak olan açılışla başlayacak. Bugün Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, etkinlik alanını gezerek yapılan çalışmaları yakından takip etti.
- Haberi
Kaymakam Dallı, etkinlik alanını denetledi

Maltepe Kaymakamlığı, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi Organizasyon işbirliğiyle 12-25 Şubat 2018 tarihleri arasında sürecek “Kitap Aşkına İstanbul Maltepe Kitap Günleri” için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Hazırlıkların eksiksiz yerine getirilmesi için çalışmaların devam ettiğini söyleyen Eğitimevi Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Ortadeveci, tüm Maltepelileri ve kitap severleri etkinlik alanına davet etti.

 

Etkinlik alanındaki çalışmaları yerinde inceleyen Maltepe Kaymakamı  Meftun Dallı, "Öğrenci, öğretmen, velilerimiz ve bölgemiz insanlarını kitap, yazar, tiyatro, konferans ve seminerlerle buluşturacağımız proje ile  okumayı bir kültür haline dönüştürmeyi, yarınımızın ve geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın, gençlerimizin ve ailelerinin iyi eğitilmesini, onların milli ve manevi değerlerine bağlı birer birey olmalarını amaçlıyoruz. Katılımcıların okumaya ve hayata dair fikirlerinde yeni ufuklar açmaya çalışacağımız 'Maltepe Kitap Günleri' dolayısıyla öğrenci ulaşımlarını sağlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne, etkinlik planlamasında İlçede öğrenim gören tüm öğrencilerimizin katılımlarını planlayan, sevk ve idaresini sağlayan Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan'a ve organizasyonun tüm ayaklarını planlayan ve uygulayan  Eğitimevi Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Ortadeveci'ye teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Gözde Sarıcan
Etiketler: Kaymakam, Dallı,, etkinlik, alanını, denetledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');