İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 10:25 Bu haber 2328 kez okundu
 
Kılıçdaroğlu, Halkkart vermek için yarın Maltepe'de
Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar projesi olan ‘Aile Sigortası’, ilk kez Maltepe’de hayata geçiriliyor. Daha önce program değişikliği nedeniyle ertelenen Halkkart dağıtım töreni yarın Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla, Maltepe TSKM'nde yapılacak. Tören uydudan canlı yayınla tüm dünyadan izlenebilecek.
Ekonomi- Politik Haberi
Kılıçdaroğlu, Halkkart vermek için yarın Maltepe'de

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU

“AİLE SİGORTASI”NI MALTEPE’DEN BAŞLATIYOR

 

     Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar projesi olan ‘Aile Sigortası’, ilk kez Maltepe’de hayata geçiriliyor. Maltepe Belediyesi tarafından proje kapsamında, hak sahibi ailelere destek sunmak amacıyla Halkkart adı verilen kartlara, her ay 600 TL yüklenecek. Alışveriş için kullanılabilecek kartlar, sadece Maltepe sınırları içerisinde geçerli olacak ve Maltepe esnafına da destek sağlayacak.  

      CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından hak sahibi kadınlara kartlarının teslim edileceği etkinlikte, siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

TARİH  : 12.05.2018 Cumartesi  

SAAT    : 11.00

ADRES : Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi Kardelen-1 Salonu / Gülsuyu Mah. Nar Sok. E5 Yanyol Üzeri Maltepe / İstanbul

İLETİŞİM: (0216) 458 99 99 (1250/1106)

Maltepe Belediyesi Basın ve Yayın Müdürlüğü

 

CANLI YAYIN FREKANS BİLGİSİ

------------------------------------------------

SATELLITE: TÜRKSAT 3A

DOWNLİNK: 11185 – DİKEY  ( V )

S.RATE: 2962

FEC: 5/6

Kaynak: Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Kılıçdaroğlu,, Halkkart, vermek, için, yarın, Maltepe'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');