İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 10:04 Bu haber 1151 kez okundu
 
Kreş Öğrencileri, Gösterileriyle Herkesi Büyüledi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kartal’da bu yıl da coşkuyla kutlandı. Kartal Meydanı’nda yapılan kutlama programına ek olarak ilçe genelinde 7 ayrı mahallede de sokak şenliği yapıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kreş öğrencileri, düzenledikleri gösterilerle izleyenlerin hayranlığını kazandı.
Ekonomi- Politik Haberi
 Kreş Öğrencileri, Gösterileriyle Herkesi Büyüledi

Kartal Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına, Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Av. Hüsnü Yeşilyurt, Mustafa Fehmi Okay, Ali Apaydın, Gökhan Yüksel, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Nas, CHP İl Disiplin Kurulu Üyesi Erdoğan Demir, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, Kartal Belediyesi İştirak Şirketlerinin Yöneticileri, Kartallı Mahalle Muhtarları, Kartal Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kemal Aslan ile diğer kurum ve kuruluşların yöneticileri, Kartallı çocuklar ve aileleri katıldı. Kutlamalar, Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılmasıyla başladı. Ardından kalabalık, saat 11.00’da Neyzen Tevfik Meydanı’ndan Kartal Meydanı’na yürüyüş gerçekleştirdi. Kartal Meydanı’ndaki kutlamalar, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

 

Kreş Öğrencileri, Gösterileriyle Herkesi Büyüledi

 

Kartal Belediyesi Kreşlar Müdürlüğü’nün organizasyonuyla gerçekleşen kutlama programında, Kartal Belediyesi’nin ilçede hizmet veren kreşlerinde eğitim-öğretim gören öğrencileri, Kartal Meydanı’nda gerçekleştirdikleri gösterileriyle izleyenleri adeta büyüledi.

Merkez, Kordonboyu, Begüm Yavuz, Cumhuriyet1, Cumhuriyet2, Hürriyet, Soğanlık ve Soğanlık Yeni Mahalle Kreşlerinin öğrencileri de özel cimnastik gösterileri ile kutlamalara renk kattı.

 

 

9D sinema gösterimi, sihirbaz, pandomim ve animasyon gösterisi, maske, palyaço, kum boyama, yüz boyama etkinlikleri, maskot, bando, masal kahramanları ile kutlamalar sırasında dağıtılan; mısır, balon, pamuk şeker ikramlarla Kartallı çocuklar gün boyu gönüllerince eğlendi. Kartal Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Kartal Meydanı’na kurduğu stantlarda da Kartallı çocuklara ağız ve diş taraması gerçekleştirildi.

 

 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: , Kreş, Öğrencileri,, Gösterileriyle, Herkesi, Büyüledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');