İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:10 Bu haber 1390 kez okundu
 
Lösemili Çocuklar Destek Bekliyor
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) kurumsal ya da bireysel destek bekliyor. İsteyenler gıda kolisi hazırlayacağı gibi, sosyal medyadan da kuruma destek olmak mümkün. İşte detaylar...
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Lösemili Çocuklar Destek Bekliyor

"Değerli Gönül Dostumuz,

Yardımlaşma ve paylaşmanın daha da anlam kazandığı Ramazan ayında, Vakfımıza kayıtlı her çocuğumuz ramazan bereketini yaşasın,

iftar sofraları dolsun taşsın, miniklerimiz doya doya yesin ve onlara şifa olsun, can olsun… diye yardımlarınıza ihtiyacımız var.

Ramazan bağışlarıyla, fitre ve zekatlarla önce çocuklarımız iyileşsin…

Çünkü Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi güldürmek ibadetlerin en güzelidir.

Bu sebeple Ramazan ayı boyunca yapacağımız çalışmalar için desteklerinize ihtiyacımız var.

 

NELER YAPABİLİRSİNİZ?

 

Kurumsal ya da bireysel olarak Ramazan gıda kolisi bağışı yapabilir, çevrenizdekileri ramazan gıda kolisi bağışına yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz marketten alabilir ya da LÖSEV ramazan kolisi seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.
Ramazan kolisi bağışına ilişkin dokümanlarının dağıtımı konusunda destek verebilirsiniz (üyelerinize, tanıdıklarınıza, iş çevrenize,). Bu konuda kaç adet dağıtabileceğinize dair bilgi ve güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli. İlettiğiniz adresinize göndereceğiz.


Afişlerimizi tanıdık eczane, esnaf gibi sirkülasyonu olan noktalara asabilirsiniz. (Kaç adet dağıtabileceğinize dair bilgi ve güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli. İlettiğiniz adresinize göndereceğiz.)


Tüm çalışma arkadaşlarınıza, çevrenize ve çalışanlarınıza bu mailimizi göndererek çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Sosyal medya hesaplarınızda duvar kağıdı alanlarına kapak tasarımımızı koyarak LÖSEV’e destek olabilirsin. ( Facebook için , Twitter için).


Tüm sosyal mecralarda @losev1998 resmi LÖSEV hesabını takip edip paylaşımlarda bulunabilirsiniz."

LÖSEV

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Lösemili, Çocuklar, Destek, Bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');