İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 15:45 Bu haber 1118 kez okundu
 
Maltepe Belediye Başkanı Kılıç, Gazeteciler Günü’nü Kutladı
Ekonomi- Politik Haberi
Maltepe Belediye Başkanı Kılıç, Gazeteciler Günü’nü Kutladı


Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü nedeniyle yerel basınla Maltepe Belediyesi Kadın Girişimcilik Mutfağı’nda bir araya geldi.


Başkan Kılıç, katılımlarından dolayı basın mensuplarına teşekkür ederek,
“Basın emekçilerinin bayram ilan ettiği, ekonomik ve sosyal haklarını kazandığı 10 Ocak 1961 yılının bugün, ne yazık ki çok gerisindeyiz.
Kalemini toplumdan yana kullanarak, gerçeğin haberini yazmak için daima çırpınan cesur gazetecileri gördükçe, “gazeteciliğin” yeniden hak ettiği günlere ve yere geleceği inancımı ve umudumu hala koruyorum.
Bu ülkede yitirdiğimiz gazetecileri saygı ve sevgiyle anarken, bu mesleğe gönül vermiş, emek vermiş çalışan ve “çalışamayan” tüm gazetecilerin“Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyorum.” dedi.


Maltepe Yerel Gazeteciler Derneği (MAYGAD) yöneticileri ile diğer gazete sahip ve çalışanlarının katıldığı kahvaltılı toplantıda Ali Kılıç, son günlerde Maltepe Belediyesi ve kendisiyle ilgili soruları yanıtladı. 

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve açık hava

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Maltepe, Belediye, Başkanı, Kılıç,, Gazeteciler, Günü’nü, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');