İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 10:59 Bu haber 1118 kez okundu
 
Maltepe Belediyesi günde 28 hayvanı tedavi ediyor
Maltepe Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Fevzi Karaağaç'a bağlı hekimler, 2018’in ilk dört ayında, 3 bin 454 sokak hayvanını tedavi etti.
Ekonomi- Politik Haberi
Maltepe Belediyesi günde 28 hayvanı tedavi ediyor

Sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam eden belediyenin başarılı Veteriner İşleri Müdürü Fevzi Karaağaç'a bağlı hekimler, 2018’in ilk dört ayında, 3 bin 454 sokak hayvanını tedavi ederken, 831 kısırlaştırma işlemini de başarıyla gerçekleştirdi. Çalışmalar kapsamında, 158 kapalı ve açık alanda ilaçlama yapılıp, 160 hayvana mikroçip takılırken, 722 gıda işletmesinin de denetimini gerçekleştirildi. 

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Varlıklarıyla huzur veren can dostlarımız için, daha güzel bir yaşam alanı sağlamak için çalışıyoruz. Bu dostlarımızdan merhametinizi esirgemeyin. Onlarsız bir dünya, yaşanılır bir dünya olamaz. Bu evrende onlara da yaşama alanı yaratmayı unutmayalım. Bizlere en iyi dost, onlardır” dedi. 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Maltepe, Belediyesi, günde, 28, hayvanı, tedavi, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');