İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
08 Mayıs 2018 - Salı 14:32 Bu haber 1280 kez okundu
 
Maltepe Belediyesi'nde tanıdık arayan yurttaşa Başkan yanıt verdi
Özlem Çay, sosyal medyadan "Maltepe Belediyesi'nde tanıdığı olan var mı?" diye sordu. Sosyal medyayı aktif kullanan ve sabah 05.00'te kalkmasıyla tanınan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, gece yarısı ayaktaydı ve yanıt verdi: Buyrun sizi dinliyorum.
Ekonomi- Politik Haberi
Maltepe Belediyesi'nde tanıdık arayan yurttaşa Başkan yanıt verdi

Başkan twitterdan Hızır gibi yetişti

Bir yurttaşın sosyal medyadan yaptığı paylaşıma yanıt Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’tan geldi. “Maltepe Belediyesi’nde tanıdığı olan var mı?” paylaşımına Kılıç’ın verdiği yanıt, binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Kullanıcılar “Halkıyla bütünleşen başkan” diyerek, Kılıç’ın tutumunu takdirle karşıladı.

 

Sosyal medyada takipçileriyle kurduğu diyaloglarla dikkat çeken Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, bir yurttaşın talebine hızır gibi yetişti.

 

Özlem Çay isimli bir Twitter kullanıcısı, “Maltepe Belediyesi’nde tanıdığı olan bana ulaşabilir mi acaba?” şeklinde paylaşım yaptı. Bu paylaşıma yanıt Ali Kılıç’tan geldi. Tweet’i alıntılayan Kılıç, “Buyrun sizi dinliyorum” yanıtını verdi. Özlem Çay’ın sorununu çözen Kılıç’ın bu cevabı binlerce kişi tarafından beğenilirken, belediye başkanının tutumu ise takdirle karşılandı. Paylaşımın altına “Vallahi böyle belediyeciliğe aşığız” “Nasıl içten, özlediğimiz samimiyet teşekkürler”, “Sizi dinleyen bir başkan hayal edin. İşte bu temennimiz Ali Kılıç ile hayal değil gerçek oluyor. Tebrikler, ne çok şanslısınız Maltepe halkı”, “Bizi dinleyen bir başkanımız var. Ne mutlu Maltepeliyim diyene” gibi çok sayıda yorum yapıldı.

 

 

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Maltepe, Belediyesi'nde, tanıdık, arayan, yurttaşa, Başkan, yanıt, verdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');