İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
29 Aralık 2017 - Cuma 12:05 Bu haber 965 kez okundu
 
Maltepe Belediyesi'nden Kaymakam Dallı'ya Ziyaret
Yaşam-Çevre-Sağlık Haberi
Maltepe Belediyesi'nden Kaymakam Dallı'ya Ziyaret

 

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ve başkan yardımcıları; Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı'yı ziyaret ederek, yeni yılını kutladılar.

Yeni yıla girerken Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, başkan yardımcıları ile birlikte Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’ya ziyarette bulunarak yeni yılını kutladı. Başkan Ali Kılıç ve yardımcılarını makamında ağırlayan Kaymakam Dallı, ziyarettin duyduğu memnuniyeti belirterek, başkan ve yardımcılarına teşekkür etti. Samimi bir sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Dallı, Başkan Kılıç’tan belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Başkan Kılıç, tüm çabalarının Maltepe halkına hizmet etmek olduğunu söyleyerek, Kaymakam Dallı’nın ve tüm Maltepelilerin yeni yıllarını kutladığını belirtti.

Ziyarette  Belediye Başkanı Ali Kılıç, Kaymakam Meftun Dallı’ya üzerinde Fenerbahçe amblemli gondol hediye etti. Ziyaret sonrası Kaymakam Meftun Dallı,  Başkan Ali Kılıç ve Başkan Yardımcıları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Oktay Kartal
Etiketler: Maltepe, Belediyesi'nden, Kaymakam, Dallı'ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');