İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 19:14 Bu haber 1211 kez okundu
 
Maltepe’de başardık, İstanbul’da da başaracağız.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu’nu Maltepe’mizde ağırlıyoruz.
- Haberi
Maltepe’de başardık, İstanbul’da da başaracağız.

CHP Maltepe İlçe örgütümüzde partili yoldaşlarımızla bir araya gelerek, İstanbul’u sosyal demokrasi ile buluşturmaya söz verdik.İstanbul’da en yüksek oyu Maltepe’den çıkaracağız.

İlçe ziyaretinden sonra Maltepe Belediyesini ziyaret eden Ekrem İmamoğlu  çeşitli etkinliklere katılmak üzere ayrıldı.

 

#MartınSonuBahar
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu, dayatan değil, danışan bir anlayışla yönettiğimiz, halkın iktidarını kurduğumuz Maltepe Belediyesi’nde.
1 Nisan’da İstanbul’a bir güneş gibi doğacak belediye başkanımızı Maltepe’de ağırlamaktan, yoldaşlık yapmaktan dolayı gururluyum.
Birlikte Başaracağız!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Ekrem İmamoğlu kısa özgeçmişi ;

Beylikdüzü Belediye Başkanı olan Ekrem Ekrem İmamoğlu, 1970`te Trabzon’da doğdu. Trabzon Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olarak yine İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı. 1992`de inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde iş hayatına başladı. Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Okul yıllarında amatör olarak futbol oynadı.
Trabzonspor Futbol Kulübü, Trabzonspor Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulübü’nde yöneticilik yaptı. 2009’da CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı oldu. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Beylikdüzü’nün sosyal ve kültürel hayatında etkin rol oynayan İmamoğlu, birçok sivil toplum kuruluşuna üyedir. Evli ve 3 çocuk babası olan İmamoğlu, 1991’den bu yana Beylikdüzü’nde yaşıyor.

 

 

 

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Maltepe’de, başardık,, İstanbul’da, da, başaracağız.,
Haber Videosu
Video bulunamadı.
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');